Термінове оформлення віз

Термінова шенгенська віза

Якщо Вас цікавить Шенген віза в короткі терміни – тоді Ви правильно зробили, що звернулись до Нас! Ми пройдемо замість Вас всі трудомісткі етапи отримання візи, залишивши Вам вільний час і здорові нерви, на приємні моменти життя. Звичайно, доступні ціни і найкоротші терміни це наша перевага!

Отже, настав момент, коли Вам терміново потрібен буде виїзд за кордон, будь то вимушена поїздка у відрядження, запрошення до родичів, Ваша улюблена група дає концерт або просто попалася гаряча путівка. Неважливо, причин летіти в іншу країну, безліч, та й без причини повірте, варто відвідати барвисті місця Европи! Одна з важливих переваг такої Шенген візи – це вільне переміщення по численним країнам Шенгенскої зони.

Якщо єдине, що Вас відділяє від поїздки – відсутність візи, то з нами це не проблема. На жаль, у більшості людей, сформоване неправильне уявлення про оформлення візи в Шенген зону. Боячись багатомісячної паперової тяганини, більшість ще в зародку кидають цю затію.

Все вирішується швидко і без нервів – довіртеся нашій компанії. Не варто відкладати плани в довгий ящик. Ми цінуємо Ваш дорогоцінний час і пропонуємо послугу «термінова віза», яка допоможе укластися в найшвидші сроки. У нас без проблем Ви відкриєте не тільки Шенген, а й іншу будь-яку візу.


Термінові шенген візи

АвстріяБельгія
ГреціяДанія
ІспаніяІталія
ІсландіяІрландія
ЛіхтенштейнЛатвія
ЛитваМальта
НорвегіяНімеччина
ПортугаліяПольща
РуминіяСловаччина
УгорщинаФранція
ХорватіяЧехія
ШвеціяШвейцарія


Чому саме ми?

  • Екстремально короткі терміни – ще в тей день, як тільки ви вирішите відкрити Шенген візу, ми можемо підготувати потрібні документи і подати Вас;
  • Впевнаність – ми подбаємо, щоб Ваші шанси полетіти або поїхати туди, куди побажаєте, максимально збільшилися;
  • Постійна підтримка і консультація – ми розуміємо, скільки виникає питань у клієнта, і завжди готові прийти на допомогу, відповісти на всі ваші питання;
  • Подяки безлічі клієнтів – ми допомогли багатьом кліентам здійснити свої плани, завдяки нашій кваліфікованій роботі;

Термінова віза як її отримати?

Хочете отримати візу в будь-яку бажану країну за короткий термін? Ми надаємо широкий спектр послуг, для Вашого швидкого виїзду в заплановану країну. Все що від вас вимагається – Ваше бажання, а все інше ми беремо на себе. Зберемо весь пакет документів, і через кілька днів в закордонному паспорті буде красуватися потрібна Вам віза.

Що необхідно:

  • сам закордонний паспорт;
  • 2 фото 3.5х4.5;
  • ксерокопії сторінок Вашого українського паспорта;
  • ІПН копія.

Вартість оформлення термінової візи

  • Вартість оформлення візи за 1 день + 100 євро до вартості;
  • Вартість оформлення візи за 3-4 дні + 35 євро до вартості.

Ось і все що потрібно від Вас. Складайте валізи і вперед! Наш Еміграційний Центр Вам на допомогу!