Термінова шенген віза в Німеччину для українців

Термінова шенгенська віза в НімеччинуОднією з найпривабливішою і найпопулярнішою країн Європи, безумовно, є Німеччина. Оформивши і отримавши візу в цю країну, туристи отримають можливість не тільки подивитися на визначні пам’ятки цієї великої країни, але і насолодитися шедеврами традиційної кухні.

Завдяки її географічному розташуванню, приїхавши до Німеччини, можна попутно відвідати ще низку європейських країн.

Візу видає посольство Німеччини, але при цьому безперешкодно можна відвідувати інші країни, що входять в Євросоюз. Єдине правило – це дотримання допустимих термінів перебування, як у Німеччині, так і в інших відвідуваних країнах. Якщо при будь-яких умовах дане правило було порушено, то в подальшому, швидше за все, виникнуть проблеми з дозвільними документами.

Наприклад, Ви маєте шенгенську візу в Іспанію, відповідно, Ви, наприклад, можете поїхати до Франції, але на нетривалий відрізок часу.


Види шенгенських віз до Німеччини для українців

Віза видається трьох типів:

  1. Шенгенська віза – дає можливість її власникові перебувати в країні не більше трьох місяців на рік одноразово або багаторазово. Такий вид візи не продовжується. Її можна тільки отримати повторно, заново зібравши всі необхідні документи.
  2. Національна німецька віза – це вид продається візи, яка видається на період понад три місяці, але не більше, ніж на 5 років, її ще називають мультівізовой.
  3. Бізнес – віза – це різновид національної німецької візи, але видається на термін 1 рік.

Шенгенська угода, яка була підписана 26 країнами, дає можливість відвідувати всі країни шенгенської зони без податкового збору (в кожній країні він становить 35 доларів). Відкривати візу необхідно в консульстві або у відділі консульства тієї країни, в якій Ви будете проходити візовий контроль перший раз. Далі, в інших країнах шенгенської зони паспортний контроль відсутній. Тому за одну закордонну поїздку Ви зможете відвідати багато цікавих країн, при цьому Ваша поїздка не буде монотонною.

Якщо Вас захоплює могутня Європа з її приголомшливими пам’ятками і Ви неодмінно хочете на них подивитися на власні очі, то запрошуємо Вас в Еміграційний Центр «Максимум», в якому працюють висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом роботи і знанням своєї справи, швидко, в строк до двох днів оформлять для Вас необхідний вид термінової візи в Німеччину і не тільки. Оформлення візи – це кропітка праця і самостійно з її оформленням людині впоратися дуже складно, плюс до всього, при заповненні документів людина може зробити самі незначні помилки, які можуть вплинути на позитивне рішення про видачу візи. Щоб не допустити будь-яких помилок і швидко, без проблем отримати термінову візу до Німеччини, звертайтеся в наш центр, не ризикуйте своїм відпочинком і приємними враженнями! Звертайтеся до професіоналів в наш офіс в Києві по вул. Павловська, 17 або телефонуйте за вказаними нижче телефонами: 067-444-29-29, 093-881-42-24, 066-660-71-17, 098-333-65-65.