Віза в Сан-Марино

Оформлення візи в Сан-Марино для українців

Вартість Сан-Маринської візи в євро
Кількість в’їздів по візі однократна мульти
Ціна візи в Сан-Марино від 200 Євро від 300 Євро

Необхідний перелік документів для оформлення Сан-Маринської візи:

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5, 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Довідка з місця роботи.
  5. Анкетні дані.

Візова інформація

Яка віза в Сан-Марино потрібна українцям

Сан-Марино є однією з найменших країн. Оточує цю державу практично з усіх боків територія Італії. Спеціальної візи в цю державу не існує, тому оформлення візи в Сан-Марино здійснюється іншим способом. Щоб отримати візу для відвідування цієї країни, необхідно звернутися в італійське посольство. Туристу буде оформлена шенгенська віза, але на додаток до неї безкоштовно додається шенген віза в Сан-Марино.

Особливості оформлення Сан-Маринської візи

Щоб в’їхати на територію Сан-Марино, потрібно оформити шенгенську візу. За словами фахівців, оформлення візи в Сан-Марино є досить складним, тому що до документів пред’являються строгі вимоги. Подавати документи на оформлення візи потрібно саме в посольство Італії.

Якщо процес оформлення такої візи здається не зовсім зрозумілим, слід звернутися за допомогою до співробітників центру «Максимум».

Слід пам’ятати, що при в’їзді в Сан-Марино у туриста має бути по 50 доларів на кожен з перших десяти днів перебування в країні і за 25 доларів на дні після закінчення даного терміну. Більше ніяких труднощів при оформленні такої візи не виникає. Здійснюється оформлення візи в Сан-Марино саме в італійському посольстві. Якщо всі документи оформлені правильно, турист зможе відправитися в Сан-Марино.