Візи до країн Північної Америки

Країни північної АмерикиВолодіючи багаторічним стажем в сфері оформлення віз, співробітники еміграційного центру «Максимум» з радістю допоможуть Вам знайти відповіді на всі питання, що стосуються візи і її отримання. Північна Америка користується великою популярністю у туристів різного віку і національностей. Це не дивно, адже в країнах Північної Америки поєднуються абсолютно протилежні культури і пейзажі. Тут можна побачити як сучасні міста, що складаються з хмарочосів, так і місця, які залишаються недоторканими прогресом і не втратили свій початковий вигляд. Снігові гірські вершини, дивовижно чисті пляжі, бурхливі річки, різноманітні озера – природа в своєму первозданному вигляді кожен день приваблює туристів з найрізноманітнішими захопленнями з усіх куточків землі.

З – за такої сильної відмінності рівня розвитку країн Північної Америки, значно відрізняються їх запити на оформлення візи. У кожної країни свої вимоги до потрібного комплекту документів, свої тонкощі в оформленні.

Країни в які українці відкривають візи

Як ми оформляємо візи в країни Північної Америки?

Надані послуги щодо їх оформлення:

  • Фахівці допоможуть Вам заповнити анкету на візу і відправити її;
  • Співробітники допоможуть сформувати необхідний пакет документів і перевірять його;
  • Буде організований переклад потрібних документів на візу;
  • Здійснення підготовки до співбесіди в консульстві;
  • Відправлення документів в посольство.

Слід врахувати, що навіть найменша помилка у формуванні комплекту документів на візу в країну Північної Америки може вплинути як безпосередньо на видачу візи, так і на подальше відвідування цієї країни. Візові менеджери компанії «Максимум», спираючись на тривалу практику, розбираються у всіх тонкощах подачі пакета документів. Фахівці допоможуть вам уникнути казусів в процесі отримання візи. Співробітники візового центру «Максимум» збільшать ваші шанси на позитивний результат, зібравши правильний комплект документів, згідно з вимогами посольства. Більш того, чуйні фахівці еміграційного центру «Максимум» допоможуть вам підготуватися до обов’язкової співбесіди, розкажуть як правильно вести себе в консульстві.