Віза до Фінляндії

финляндская віза для українців у Києві, Донецьку, Харкові, Чернігові, Одесі, Луцьку, Луганську, Львові, Житомирі

Вартість фінляндської візи в євро  
Термін візи до Фінляндії 180/90 360/90
Кількість в’їздів по візі мульти мульти
Ціна візи до Фінляндії від 600 від 800

Необхідні документи для візи до Фінляндії:

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5, 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Довідка з місця роботи.
  5. Довідка з банку.

Візова інформація

Віза до Фінляндії – вірний спосіб побувати на батьківщині Діда Мороза!

Красива природа і прекрасні умови для активного відпочинку – це не єдине, чим приваблює туристів Фінляндія. Ця країна історичних та архітектурних пам’яток.

Фінляндія – водна країна, тут величезна кількість озер і річок, тому фіни обожнюють аквапарки і спа – комплекси, і при будь-якій можливості вони з сім’єю виїжджають на природу або в розважальні парки.

Відомі гірськолижні курорти, прогулянки з оленями, північне сяйво – все це Фінляндія. Крім катання на лижах, одним з найпопулярніших розваг залишається ловля риби під льодом. Причиною такого активного рибальства є величезна кількість озер. Їх налічується близько 189 тисяч. Дивовижне диво природи Лапландії – північне сяйво, здатне здивувати навіть тих людей, які бачили величезну кількість надзвичайного. У Фінляндії Ви навіть отримаєте сертифікат про перетин полярного кола. Так що, якщо хочете цікаво і пізнавально провести відпустку, Вас гостинно зустріне казкова Фінляндія.

Для відвідування цієї країни, Вам потрібно візу в Фінляндія. Звертайтеся в наш еміграційний центр і ми з задоволенням допоможемо з оформленням шенгенської мультивізи Фінляндії.


Посольство Фінляндії в Україні

Адреса: 01034, м. Київ, вул. Стрілецька, 14
Телефон: (+38044) 278-70-49
Факс: (+38044) 278-20-32