Віза в Індію

індійська віза для українців

Вартість візи до Індії в євро
Термін візи до Індії 30/30
Кількість в’їздів за візою однократна
Ціна візи до Індії від 135

Необхідний перелік документів для оформлення індійської візи для громадян України:

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 1 фото 3х4 (для дітей, вписаних в паспорт батьків – 2 фото 3х4).
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Анкетні дані.
  5. Довідка з банку.
  6. Копія бронировки авіаквитка.
  7. Бронювання готелю (для відкриття двухкратной візи) в третин країні (згідно прикладеної копії бронировки авіаквитка).
  8. При наявності нового закордонного паспорта, додавати копії старого закордонного паспорта з усіма сторінками.

Про візу в Індію

Для відвідування Індії, Громадянам України, без винятку, необхідно отримати візу, так як між Індією і Україною встановлено візовий режим. Візу можна отримати безпосередньо в Посольстві Індії в місті Києві.

Для отримання візи до Індії, необхідно попередньо заповнити спеціальну форму на сайті Посольства, система згенерує обліковий запис і анкету, яку необхідно роздрукувати перед подачею, вклеїти туди одну кольорову актуальну фотокартку розміром не менше 3х4 см. Термін дії закордонного паспорта повинен бути не менше 6 місяців після повернення з поїздки до Індії. У паспорті необхідно мати хоча б одну чисту сторінку для вклеювання візи. До документів на отримання візи так само необхідно додати ксерокопію першої сторінки закордонного паспорта, ксерокопії сторінок внутрішнього паспорта тільки з відмітками і надати довідку з банку про наявність грошових коштів на суму не менше 1000 $ на людину. Ще Ви повинні надати ваучер заброньованого готеля та бронювання міжнародних авіаперельотів. Якщо раніше Ви вже були в Індії, подавати документи на наступну візу можна тільки по закінченню 2 місяців після закінчення дії попередньої візи.

Туристична віза в Індію

Залежно від необхідності туриста типи віз до Індії можуть відрізнятися, існує можливість одноразового, дворазового або Мульти в’їзду (необмежену кількість в’їздів в країну протягом певного періоду часу)! Так, одноразова стандартна Віза в Індію відкривається на термін 6 місяців і дійсна протягом 6 місяців з моменту її видачі. Ви також можете відкрити дворазову Візу в Індію і Мульти Візу до Індії. Дворазовий або Мульти в’їзд дає можливість відвідувати тільки треті країни, будувати маршрут з поверненням в Україну не надається можливим (віза до Індії в такому випадку анулюється і необхідно повторно подавати документи на відкриття візи). Термін дії цих віз також не більше 180 днів.

Якщо Ви громадянин іншої країни з іноземним паспортом, Ви обов’язково повинні мати вид на проживання в Україні. До того ж, Ви особисто подаєте документи в Консульство Індії. У зв’язку з цим термін оформлення і вартість візи до Індії можуть змінитися.

Дитяча віза до Індії

Якщо візу в Індію необхідно отримати дитині, яка подорожує з одним із батьків і має свій проїзний документ або його дані вписані в паспорт батьків, необхідно подавати нотаріально дозвіл від другого батька на виїзд дитини (оригінал + копія), також Ви повинні подати свідоцтво про народження дитини (копія), а у візовій анкеті потрібно заповнити додаткові пункти (вписати дані на дітей, вклеїти в анкету актуальне кольорове фото дитини). Консульський збір на дитячу візу не відрізняється від дорослої. Якщо діти подорожують з третіми особами (дядько, тітка, бабуся, дідусь), Вам необхідно надати нотаріально завірене доручення-дозвіл на вивезення дитини від обох батьків, а також ви повинні подати копії паспортів батьків, лист-зобов’язання від родича про те, що він буде моральним і фінансовим опікуном дитини на час поїздки і повністю відповідає за дитину в цей період. Також батьки або треті особи подають підтвердження фінансової плато здібності.


Посольство Індії в Україні

Адреса: 04060, м. Київ, вул. Берлинського, 20 Б
Телефоны: (+38044) 468-66-61, 468-62-19
Факс: (+38044) 468-66-19