Віза в Ісландію

Віза в Ісландію для українців

Стоимость Ісландської визы в евро
Тип визы туризм
Цена визы в Ісландію от 70
Цена визы в Ісландію для ребенка от 70

Сроки оформления визы в Ісландію

  • от 10 рабочих дней
  • Срочная – от 4 рабочих дней +35 евро.

Необходимые документы для оформления визы в Ісландію

  1. Загранпаспорт – оригинал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80 % лицо, светлый фон.
  3. Копия внутреннего паспорта.
  4. Копия идентификационного кода.

Інформація про візу в Ісландію

Вже не мрія, а реальність

Ісландія, мабуть, сама таємнича країна зі своїм життєвим укладом і природою незвичайної краси. Раніше бажаючих туди потрапити було небагато, в силу досить жорсткого візового режиму. Тепер же практично кожен громадянин України може відправитися в північні землі льодовиків і вулканів завдяки ісландської шенгенській візі, яка відкриває двері в 26 європейських країн, включаючи і Ісландію.

Тип ісландської візи безпосередньо залежить від мети відвідування країни, та й вартість документа може бути різною, вона співвідноситься з тривалістю поїздки.

Система отримання шенгенської візи в Ісландію

Отже, довгоочікувана віза в Ісландію, як її отримати і яка ціна питання? Варто відразу зазначити, що цінник ніяк не впливає на основні етапи отримання дозволу, а саме:

  • Пакет необхідних документів.
  • Заповнена анкета.
  • Співбесіда.

І все ж подолати ці перешкоди вдається не всім. Навіть найменша неточність або помилка можуть призвести до відмови, яких трапляється величезна кількість. При цьому вартість конкретної шенген візи до Ісландії не є основним чинником.

Щоб обійти всі неприємні ситуації можна просто замовити ісландську мультивізу в нашій організації. Тоді подорож точно відбудеться!

Запорука успішного отримання візи до Ісландії

Тут немає особливого секрету, досить просто звернутися в еміграційний центр “Максимум” і передати все в руки професіоналів. Компанія давно зарекомендувала себе з кращого боку на ринку візового забезпечення громадян. Довгострокове співробітництво з представництвами різних країн дозволяє створити максимально комфортні та швидкі умови для отримання ісландської візи, при цьому не можна не відзначити вартість послуг, що надаються. Політика еміграційного центру налаштована на відсутність додаткових і необґрунтованих переплат.