Віза в Словенію

Оформлення візи в Словенію для українців

Вартість Словенської візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Словенію від 70
Ціна візи в Словенію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Словенію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Словенію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Візова інформація про візу в Словенію

Словенія завжди залишалася дружньою державою. Зараз ця тенденція залишається незмінною, адже вона з радістю зустрічає і приймає українців на своїй території. Словенія дотримується всіх інструкцій і рекомендацій проекту «Європа без кордонів». Зазвичай, якщо у заявника «чиста» візова історія, то отримати словенську візу дуже просто. Але проблеми можуть виникати через країни шенгенської зони, які посилили своє законодавство. Якщо українцям знадобиться словенська шенгенська віза, то крім цілої низки документів, цифрового фото і відбитків пальців, необхідно ще обов’язково відвідати консульство.

Візи: їх види і призначення

Відштовхуючись від мети візиту, візи в Словенію буває наступними:

  • туристична – потрібна для подорожі, ознайомлення зі знаковими місцями держави;
  • трудова – видається для роботи за кордоном;
  • багаторазова – необхідна в тих випадках, коли часто в’їжджаєте і залишаєте країну.

На вартість візи впливає її вигляд, а також термін дії. Словенська віза сьогодні досить зручний і популярний документ, хоча її оформлення може викликати певні складнощі. Наприклад, помилка в анкеті або іншій документації спричинить за собою відмову в отриманні візи, що не особливо приємно.

Як оформляється віза до Словенії?

Якщо ви хочете замовити візу відповідного виду, для початку слід підготувати перелік документів, а також вивчити правила оформлення. Крім цього, на отримання візи в Словенію впливає ваша поведінка і дії при співбесіді. Ціна візи не висока, але часто самостійно її оформити просто неможливо.

Щоб все пройшло гладко, і віза в Словенію була відкрита, необхідно лише звернутися до фахівців, які має еміграційний центр «Максимум». Подавши заявку, ви особисто переконаєтеся, що купити візу можна не тільки швидко і комфортно, але і без нервових витрат.