Віза на Мальту

Оформлення Мальтійської візи для українців

Вартість Мальтійської візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи на Мальту від 70
Ціна візи на Мальту для дитини від 70

Терміни оформлення на Мальту

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення на Мальту

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Візова інформація про шенген на Мальту

Мальтійська віза для українців

Для відвідування Мальти жителям України знадобиться шенгенська віза. Тривалий період представництво в Україні було відсутнє і всі операції з надання віз проводилися через представництво в Москві. В даний час на Україні існує еміграційний центр Іспанії, що істотно заощаджує час оформлення візи на Мальту. Якщо у вас є бажання побувати на цьому чудовому острові, то Еміграційний центр «Максимум» буде радий надати вам послуги в оформленні Мальтійської візи.

Коли потрібна віза?

Для жителів України віза на Мальту ще 5 років тому була способом відвідування туристичного острова. Така віза давала можливість відпочити на блакитних берегах і подивитися на унікальну природу. Але в даний час віза отримується для проведення на острові тренінгів, семінарів, наукових конференцій. Для цих цілей віза робиться через те, що Мальта має вигідне географічне положення і має достатній рівень життя і рівень сервісу. Всі витрати на шенгенську мальтійську візу окупаються тією користю яка була отримана при відвідуванні острова. Але потрібно виконати певні вимоги для придбання візи.

Отримання візи

Для отримання Мальтійської візи потрібно пройти два етапи. Перед замовленням потрібно заповнення анкети і збір всіх необхідних документів. Другим етапом буде проходження співбесіди в представництві. Для отримання мальтійської шенген візи, потрібно в обов’язковому порядку пройти обидва етапи. Але не кожному дано пройти перевірку, звичайно покупка візи закінчується відмовою. В незалежності від ціни, ваші документи і ваша поведінка повинні бути в ідеальному стані. Через це одиницям вдається придбати візу на Мальту з першого разу. Послуги нашої компанії в найстисліші терміни допоможуть вам швидко вирішити всі проблеми з отриманням дозволу на відвідування Мальти.