Віза в Латвію

Оформлення Латвійської шенген візи

Вартість Латвійської візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Латвію від 70
Ціна візи в Латвію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Латвію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Латвію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Інформація про візу в Латвію

Якщо мандрівник захоче приїхати до Латвії, і подивитися безліч визначних пам’яток цієї країни, а також поніжитися на березі Балтійського моря, і скупатися в озерах і мінеральних джерелах, то у нього обов’язково повинна бути відкрита латвійська шенген мультивіза. Через те що в Латвії безліч оздоровчих санаторіїв, багатьох людей тягне провести свою відпустку саме там. Але щоб отримати шенгенську візу в Латвію, хто захоче, повинен подумати гарненько, адже це займе багато часу і нервів, адже необхідно зібрати всі документи, та ще й встигнути подати їх в посольство в призначений день. Щоб не помилитися які документи потрібно збирати, то можна залізти в інтернет, зайти на сайт і про все детально подивитися. Отже, перш ніж вирушати в подорож кожен повинен дізнатися, а чи відкриті туристичні візи в Латвію, і якщо так, то яким чином їх можна отримати. І в цій справі відразу на допомогу приходить інтернет, або якщо інформації там недостатньо, то краще сходити в еміграційний центр «Максимум», і звернутися до менеджера. Людині що вирішила оформити візу слід врахувати і той факт, що в інтернеті зібрана загальна інформація, і вона постійно оновлюється, що не дуже до речі. Краще звичайно щоб таким питанням займалася досвідчена і володіюча повним знанням всіх змін людина, вона вкаже на зміни, складе план дій, і зробить так, що проблем в посольстві не буде.

Віза в Латвію, як оформити

Отже, щоб оформити латвійську шенгенську візу, а віза, як відомо, це такий вид дозволу, він дозволяє перебувати в країні, і його отримують особи, які хочуть здійснити подорож, термін видачі її, не повинен перевищувати трьох місяців, необхідно зібрати всі потрібні документи, і їх треба подати в посольство. Причин відмови у відкритті візи багато, і ось головні з них:

  1. Якщо неправильно оформлені документи, або зроблений неправильний переклад різних заяв і виписок;
  2. Якщо папери не підготовлені зовсім;
  3. Невдала співбесіда, якщо людина не має наміру повернутися додому, то це може викликати сумнів співробітників посольства;
  4. Коли запит не відповідає державі.

Щоб не отримати відмову в отриманні латвійської візи, краще довіритися фахівцям своєї справи. Вони зможуть підказати які документи потрібні, що потрібно виправити, дати повний набір послуг протягом усього процесу. Візу так само можна оформити і в Києві, всього за кілька тижнів, але якщо часу зовсім не залишилося, але потрібно терміново відкрити шенген візу, то тоді доведеться заплатити окрему плату, але все зроблять швидко і це займе лише від двох до п’яти днів.