Віза в Швецію

виза в Швецію для украинцев

Вартість Швецької візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Швецію від 70
Ціна візи в Швецію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Швецію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Швецію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Інформація про візу в Швецію

Як оформити візу в Швецію?

Швеція – європейська держава, яка входить в шенгенську зону. Це дозволяє шведам переміщатися по багатьом європейським країнам без візи і приймати гостей з цих країн. Але українцям так просто в’їхати до Швеції не вийде, потрібна шенгенська віза встановленого зразка.

Оформлення шенген візи до Швеції для українців пов’язане з безліччю труднощів. Ця непроста процедура починається зі збору численних документів, до того ж необхідно привести всі свої справи в повний порядок. Шведи вкрай насторожено ставляться до «сторонніх», якими вважають українців. Тому якщо у шведської влади з’являться будь-які сумніви щодо вашої особистості, в шведської шенгенській візі неодмінно буде відмовлено. Особливо ретельно перевіряють тих, хто подав документи на мультивізу.

Наскільки ж прикро, подолавши всі бюрократичні бар’єри отримати відмову. До того ж консульство не зобов’язане пояснювати причину відмови. Але якщо звернутися в Еміграційний центр «Максимум» такого не станеться! По-перше, не доведеться нічого робити самостійно, а по-друге, візу в Швецію точно видадуть.

Коли потрібно оформляти візу?

Шенгенська віза в Швецію відкриє для українців шлях в дивну країну. Оформляючи туристичну візу можна познайомитися з красивою і чистою природою. А шенгенська віза дає можливість відвідувати країни, які входять в шенгенську зону. Також причиною для відвідування Швеції може бути гостьовий візит, трудова діяльність або транзит. Залежно від мети поїздки потрібна віза в Швецію різного зразка. Відповідно вартість візи розрізняється.

Як оформити візу?

Процедура оформлення складна і трудомістка. Обов’язковою умовою для отримання шведської шенген мультивізи є співбесіда у консула. Звичайне хвилювання легко може привести до помилок або неточностей при відповідях, результатом буде відмова. Щоб не скасовувати попередньо сплановану поїздку, можна звернутися до фахівців. Наша компанія візьме на себе всі труднощі і оформить візу до Швеції за короткий термін.