Оформлення віз в Азіатські країни

Якщо Ви маєте намір з якої-небудь причини відвідати азіатську країну, про оформленні візи в країни Азії варто подумати заздалегідь, оскільки ця процедура може зайняти певний період часу.
Оформлення візи в країни Азії для Українців
Звертаючись же в еміграційний центр «Максимум», ця процедура може бути виконана досить швидко. При самостійному їх оформленні можуть виникнути певні труднощі, та й сама процедура її отримання займе багато часу. Користуючись же послугами візового центру країн Азії, оформлення візи стане набагато простіше, оскільки організацією даного процесу будуть зайняті кваліфіковані фахівці.

Країни Азії в які українцям необхідна віза

Скільки часу займе оформлення візи?

Що стосується термінів отримання візи в Азію в даному центрі, то вони можуть варіюватися, відповідно до визначених критеріїв. Наприклад, для отримання візи в Австралію на будь-який термін потрібно 15 днів і більше. Однак варто враховувати те, що у потенційного туриста повинна бути проведена оплата броні готелю і авіаквитків або ж має бути запрошення. В ОАЕ оформлення візи займе близько 4/5 робочих днів, але з терміном перебування не більше ніж 30 днів і лише одноразової можливістю перельоту. Для подорожі в Сінгапур терміном до 60 днів з можливістю неодноразового перетину кордону буде потрібно близько 3-4 робочих днів. Для поїздки в Таїланд необхідно 3-5 днів, при цьому, при необхідності можна оформити документи на перебування в країні терміном на 3 або 6 місяців.

Якщо ж прийнято рішення про оформленна візи в Азію, то необхідно заздалегідь також подбати про необхідний пакет документів. В даному випадку він грає принципово важливу роль. До його переліку входять:

  • закордонний паспорт, термін закінчення якого не менше 3-х місяців;
  • два кольорових фото встановленого формату;
  • ксерокопія документа, що засвідчує особу;
  • анкета туриста;
  • довідка підтверджує зайнятість (з місця роботи);
  • виписка банку про стан Вашого рахунку.

Якщо ж виробляється перетин кордону з неповнолітніми дітьми, додатково повинні бути додані такі документи:

  • свідоцтво про народження;
  • згоду на перетин кордону;
  • довідка з навчального закладу;
  • ксерокопії паспортів батьків.

Візи в Азію, оформлені в візових центрах та відгуки про них, підтверджують нашу позитивну роботу, основними перевагами якої є економія часу і простота в оформленні та веденні документації. Документи ж у кожної з країн різняться, тому маючи намір здійснити поїздку необхідно приділити увагу всім нюансам і деталям. Саме тому в еміграційних центрах задіяні кваліфіковані фахівці, здатні надавати якісні клієнтські послуги