Віза в Китай

китайська віза в Києві, Донецьку, Одесі, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Херсоні, Луганську

Вартість китайської візи в євро 
Вид візи в Китай Тип візи Ціна візи в Китай
ТУРИЗМ
Однократна 90/30 Туризм(L) від 150
Двократна 180/30 Туризм(L) від 180
БІЗНЕС
Однократна 90/30 Бізнес(F) від 185
Двократна 180/30 Бізнес(F) від 250
Мульти 180/30 Бізнес(F) від 340
Мульти 365/30 Бізнес(F) від 400

Необхідні документи для однократної і двократної китайської візи:

  • Закордонний паспорт – оригінал.
  • 1 Фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  • Довідка з роботи або з банку (не менше 750 євро).
  • Анкета.

Необхідні документи для мульти візи Китаю:

  • Закордонний паспорт – оригінал.
  • 1 Фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  • Довідка з місця роботи, із зазначенням посади та зарплати.
  • Довідка з банку по наявності грошей на рахунку.
  • Анкета.

Інформація про візу в Китай

Китай завжди вабив європейців своєю унікальною культурою, незліченними скарбами і якоюсь атмосферою загадковості. І нехай ті часи залишилися в минулому, але Китай як і раніше є для більшості людей якоюсь величезною півтораміілліардною дивиною, яку неодмінно хочеться побачити.

Громадянам України для відвідування Китаю потрібна віза. Її отримання не відрізняється особливою складністю, якщо робити все правильно, то ви не відчуєте жодних ускладнень при подорожі в Піднебесну. Оформляти візу в Китай необхідно через посольство. Перш вам буде потрібно зібрати невеликий перелік документів. Коли папери будуть готові, залишиться тільки доставити їх в консульський відділ посольства. Прийомними днями є понеділок, середа і п’ятниця, час роботи з 9:00 до 11:30.

Пройде всього тиждень, і віза в Китай буде готова. Але при необхідності процес оформлення можна прискорити, і отримати її вже через три дні або навіть один. За подібну послугу доведеться доплатити, і ще надати вагому причину для такого швидкого оформлення у вигляді раптового запрошення і квитків на літак.

Візи в Китай бувають туристичними, діловими, транзитними, груповими, і індивідуальними. Перед поїздкою вам слід визначитися з її видом. У рідкісних випадках китайську візу можна отримати прямо в аеропорту Пекіна, але для подібного знову-таки потрібно буде пред’явити купу документів. Тому краще своєчасно звернутися в китайське посольство і убезпечити себе від несподіванок.

Також варто сказати кілька слів про поїздку в Тибет. Навіть за наявності китайської візи, для подорожі в цю гірську країну вам доведеться отримати окремий дозвіл на в’їзд вже в Китай. Його видає туристичне бюро Автономного району Тибету. Відділення діють в таких містах як Пекін, Шанхай, Сіан, Сінін і Сянган. Дозволи видаються лише організованим групам з п’яти чоловік. Хоча на ділі до складу групи може входити і менше людей. Без дозволу в Тибет ви не потрапите, вам навіть не продадуть квитки на літак або автобус.


Посольство Китайської Народної Республіки в Україні

Адреса: 01901, м. Київ, вул. Грушевського, 32
Телефон: (+38044) 253-13-29
Факс: (+38044) 253-73-71