Віза в Монако

Оформлення візи в Монако для українців

Вартість Монакської візи в євро
Кількість в’їздів по візі однократна мульти
Ціна візи в Монако від 200 Євро від 300 Євро

Необхідний перелік документів для оформлення Монакської візи

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5, 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Довідка з місця роботи.
  5. Анкетні дані.

Візова інформація

Віза для відвідання Монако

Монако є невеликою державою, але серед туристів ця країна користується великою популярністю. Буде потрібне оформлення візи в Монако – громадянам України і більшості країн СНД. Звертатися при цьому потрібно в еміграційний центр, для в’їзду на територію Монако підійде і шенген, який отримано в посольстві Франції.

Оформлення візи в Монако

Туристу спершу потрібно звернутися до французького візового центру. Заявку на оформлення візи в Монако потрібно відправити заздалегідь, за кілька тижнів до подорожі. Надавати документи потрібно особисто, але отримати візу може і довірена особа. Знадобиться для цього довіреність, підтверджена нотаріально. За словами фахівців, оформлення візи в Монако може займати мало часу. Якщо всі документи надані, візу можуть оформити в той день, коли були подані документи. Поширюється це не на всі види віз. Стосується це короткострокових і деяких довгострокових віз. Оформляється цей документ від одного до трьох днів.

Консульський збір дорівнює 35 євро. Найважчим етапом є підготовка документів. Туристу потрібно зібрати багато довідок. Цей процес нагадує збір документів для шенгенської візи. Експерти стверджують, що Монако нерідко відмовляє у видачі віз. Однак якщо всі документи надані, оформлені правильно, проблем ніяких не повинно виникати. В’їзд на територію Монако можливий і по туристичній візі, яка використовується на шенгенській зоні.

При виникненні труднощів рекомендується звертатися за допомогою до співробітників центру «Максимум», які допоможуть зібрати необхідний пакет документів.