Робоча віза в Польшу

Вартість польської візи в євро
Термін візи в Польщу (D05) 360/180 360/180
Кількість в’їздів по візі мульти мульти
Ціна візи в Польщу от 180 € от 250 €
Термін оформлення 1,5 -2,5 месяца 1 месяц

Порядок оформлення візи в Польщу

рабочая польская визаПроцедура оформлення візи проходить в польському консульстві. Спершу потрібно дізнатися весь перелік документів для отримання візи, далі необхідно заповнити всі анкети, потім перевірити правильність їх написання, здійснити оплату консульського збору, і після цього призначається дата подачі документів.

Необхідний набір документів для отримання візи:

  1. Заява на отримання візи (візова анкета).
  2. Дві фотографії.
  3. Міжнародний паспорт (закордонний паспорт) та його копії.
  4. Внутрішній паспорт та його копії.
  5. Медичний страховий поліс, оригінал плюс копія. Зоною покриття якого є Європа, Шенген або весь світ.
  6. Документи для посвідчення мети поїздки (оригінал запрошення підприємців з Польщі на роботу).
  7. Також, крім представлених документів, в консульстві можуть зажадати додаткові довідки, такі як копія свідоцтва про шлюб, підтвердження броні авіаквитків, або запросити пройти співбесіду.

Документи розглядаються близько 5-7 днів з моменту їх подачі. Перевірка документів варіюється в середньому від 30 до 60 календарних днів.

При отриманні позитивної відповіді готову візу фіксують в паспорті. А в разі негативної відповіді, в паспорті проставляють штамп з кодом. Протягом 7 днів є можливість оскарження відмови в видачі робочої візи в Польщу, при повторному розгляді рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.
Можливі складності при оформленні.

З недавніх пір отримання візи в Польщу для українців ускладнився, консульство стало більш ретельно відбирати бажаючих для її відвідування. З огляду на політичну обстановку в країні виник величезний обсяг біженців з України, які бажають знайти притулок і роботу в Європі. Посилився відбір бажаючих для отримання туристичних і робочих віз для жителів України, збільшилася кількість відмов.

Крім іншого величезний потік бажаючих потрапити в Польщу не дозволяє самостійно оформити візу. Для збільшення шансів для її отримання є спеціальний еміграційний центр «Максимум». Кваліфіковані працівники допоможуть вирішити складні питання при отриманні віз для громадян України.

Ми забезпечимо вас індивідуальним запрошенням від польських роботодавців. Гарантуємо точність заповнення супровідних документів. Працівники нашої компанії швидко та якісно оформлять робочу візу в Польщу.