Віза в Австрію

Оформлення шенгенської візи в Австрію

Вартість Австрійської візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Австрію від 70
Ціна візи в Австрію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Австрію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Австрію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Інформація про візу в Австрію

Для відвідування Австрії необхідно оформити австрійську шенген візу. Для українців подібний документ видається на певний період, який залежить від типу візи. Щоб отримати візу до Австрії необхідно: зібрати пакет документів, заповнити спеціальну анкету, успішно пройти співбесіду зі співробітником посольства. Наша компанія готова допомогти в отриманні візи до Австрії.

Існує кілька типів австрійської візи:

  • Туристична віза призначена для поїздки з метою відпочинку.
  • Студентська віза потрібна для поїздки з метою отримання освіти в Австрії.
  • Робоча віза необхідна, якщо поїздка відбувається для здійснення трудової діяльності.
  • Віза на запрошенням потрібна, якщо мета поїздки візит до родичів, які проживають на території Австрії на легальних підставах.

Подавати документи для отримання візи до Австрії дозволяється тільки особисто. Єдиний виняток – ділова поїздка, в цьому випадку можна подавати документи за дорученням.

Шенгенська віза в Австрію

Австрія підписала Шенгенський договір, що дає деякі переваги. Шенгенська віза в Австрію дає право перебувати на території країни, яка її видала, і в інших країнах Шенгенської зони. А в деяких випадках за цією ж візою дозволяється відвідувати країни кандидати на вступ до Шенгенської зони.

Візовий центр «Максимум» протягом багатьох років надає послуги з оформлення віз для українців. Свою роботу компанія веде в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі, Львові, Харкові.

Якщо Шенгенську візу до Австрії заявник оформляє самостійно, йому часто доводиться стикатися з великим числом дрібних неприємностей, які виникають через бюрократичні системи і непояснені відмови у візі. Але якщо звернутися до професіоналів, то процес отримання австрійської візи буде абсолютно нескладним. Якщо немає істотних підстав для відмови, то віза в Австрію буде отримана. Еміграційний центр «Максимум» пропонує послуги з оформлення ділових, студентських, гостьових, транзитних, одноразових і багаторазових віз.