Віза до Японії

японська віза для українців у Києві, Донецьку, Луганську, Дніпропетровську, Одесі, Львові

Вартість японської візи в євро  
Термін візи до Японії 90/15
Кількість в’їздів по візі однократна
Ціна візи до Японії від 280
Однократна віза в Японію

Необхідні документи для оформлення візи до Японії:

 1. Закордонний паспорт – оригінал.
 2. 2 фото 4.5 х 4.5, 80% обличчя, світлий фон.
 3. Довідка з місця роботи.
 4. Анкетні дані.

Інформація про візу в Японію

Віза до Японії – типи 

Віза до Японії буває короткостроковою, тобто термін перебування не перевищує дев’яносто днів. Також короткострокові бувають різними, це залежить від намірів поїздки:

 • Транзитна віза. Її метою виступає транзит через територію держави в іншу державу;
 • Ділова віза. Вона має на увазі адміністративні збори, ділові переговори, гарантійне обслуговування, участь у конгресах, спортивні обміни, підписання контрактів;
 • Туристична віза. Підставою для її отримання може вважатися запрошення родичів і знайомих, самостійний туризм.

Потрібно розуміти, що перераховані цілі поїздки не дають права, на заняття в Японії активністю, пов’язаною з отриманням заробітної плати або грошової винагороди. Крім того, такі візи не дозволяють управляти підприємствами в Японії.

Отримання візи до Японії

Стандартний порядок отримання візи досить складний, передбачає необхідність мати гаранта, який проживає в Японії. У ролі гаранта може бути організація або особа, зареєстрована на території Японії, що володіють її громадянством або ж іноземець, що має статус «особливого резидента» , «постійного резидента». У ролі гаранта та сторони, що запрошує може бути одна людина.

Віза до Японії для українців – особливості оформлення

Віза до Японії для українців видається за тими ж правилами, що і віза для жителів країн СНД. Для поїздки потрібні такі документи:

 • Документи про гаранта;
 • План перебування;
 • Документи, що запрошують;
 • Лист, який вказує причину запрошення;
 • Гарантійний лист;
 • Бронь в японському готелі, якщо це туристична віза;
 • Бронь авіаквитків (для туристичної візи).

Крім перерахованих вище документів, для того щоб віза до Японії була отримана, заявник повинен передати: документ з місця роботи (посада, оклад), закордонний паспорт, дві анкети, які підписані заявником. Потрібні також дві кольорові фотографії (паспортний зразок), копію та оригінал авіаквитка (обидва кінця), підтвердження оплати, броні японського готелю. Якщо мета поїздки туризм, необхідно лист, виданий туристичною компанією, що підтверджує оплату туру.

Як відкривається віза до Японії для дітей?

Віза до Японії для дітей, що досягли чотирнадцяти років, передбачає наявність закордонного паспорта у дитини. Також знадобляться свідоцтво про народження плюс довідка з місця навчання. Якщо дитину супроводжує третя особа або один з батьків, надається завірена нотаріально згоду, яке підтверджує згоду батьків (батька) на вивезення.

Термін розгляду прохання про видачу короткострокової візи може займати чотири – тридцять днів. Термін оформлення різний, залежно від виду ходотайствова. В цілому віза до Японії для українців оформляється за тридцять – сорок днів. До речі, висновок про видачу або видачі віз приймає Міністерство закордонних справ Японії, а не консульський відділ посольства, так що слід враховувати час, який займе пересилання документів.


Посольство Японії в Україні

Адреса: 01901, м. Київ, провул. Музейний, 4
Телефон: (+38044) 490-55-00
Факс: (+38044) 490-55-02