Оформлення шенгенської візи

Грецька віза

Греція

Угорська віза

Угорщина

Італійська віза

Італія

Литовська віза

Литва

Іспанська віза

ІспанІя

Німецька віза

Німеччина

Естонська віза

Естонія

Чешська віза

Чехія

Французька віза

Франція

Фінляндська віза

Фінляндія

Польська віза

Польща

Голандська віза

Голландія

Кіпрська віза

Кіпр

Словацька віза

Словаччина

Індонезійська віза

Індонезія

Індійська віза

Індія

Японська віза

Японія

Південнокорейська віза

Південна Корея

Філіпінська віза

Філіппіни

Сингапурська віза

Сингапур

Тайландська віза

Тайланд

Тайванська віза

Тайвань

В'єтнамська віза

В’єтнам

Канадська віза

Канада

Американська віза

США

Китайська віза

Китай

Віза – дозвільний документ, що є однією з підстав в’їзду іноземця на територію держави. Імміграційний контроль в багатьох країнах може заборонити в’їзд власникові дійсної візи, якщо є підозри, що мета його поїздки не відповідає раніше заявленій.


Шенгенська віза – що це?

Які переваги дає отримання шенгенської візи при подорожі по території європейських країн?

Де і як оформити Шенгенську візу?

Шенген віза дає право вільного переміщення по всіх країнах шенгенської угоди (без внутрішнього прикордонного контролю), видана будь-яким консульством, дійсна на всій території угоди.

Держави Шенгенської угоди мають спільну зовнішню межу, для перетину якої потрібно буде отримати Шенгенську візу хоча б однієї з них. Внаслідок цього головним питанням мандрівника є – де можна отримати шенгенську візу і для якої країни її простіше оформити?

Шенгенську візу потрібно оформляти через ту країну, яку ви збираєтеся відвідати. У тому випадку, якщо ви хочете подорожувати по Європі, то подавати документи необхідно на візу тієї країни, в якій ви плануєте перебувати найдовше. Якщо ви збираєтеся відвідати кілька країн і провести в кожній з них однакову кількість часу, то візу необхідно оформляти через країну першого в’їзду. Відповідно, після в’їзду можна безперешкодно пересуватися по території Європи.

З деталізованим списком необхідних документів для оформлення можна ознайомитися на сторінці конкретної держави в представленому збоку переліку. Там же ви можете з’ясувати правила отримання Шенгенської візи і дізнатися, скільки вона коштує в залежності від типу.

Ціна Шенгенської візи знаходиться в залежності від декількох факторів:

  • від країни – учасниці угоди, для якої Ви збираєтеся оформити візу. Майже всі країни – учасниці угоди при роботі із заявниками на отримання віз користуються пропозиціями сервісних візових центрів. У такій ситуації, крім типового консульського збору 35 євро, вартість шенгенської візи стане включати сервісний збір за обробку документів та заяв на видачу шенгенської візи;
  • від виду і типу дозволу (одноразова або ж мультивіза), так звичайна шенгенська віза дає право заїзду в шенгенську зону виключно один або два рази. Іншими словами, маючи цю візу, Ви не маєте можливості пару разів виїжджати, повертатися і після цього знову виїжджати в шенгенську зону. Мультивіза дозволяє неодноразового заїзду в шенгенську зону;
  • від того, як негайно Вам потрібно отримати Шенгенську візу. При оформленні в термінових випадках вартість Шенгенської візи збільшується.

У випадку якщо у Вас з’являються питання, пов’язані з тим, де можна оформити і отримати Шенгенську візу, або просто недостатньо часу і досвіду, щоб самостійно займатися оформленням, то зможете довірити дане нам.

Ми зможемо відповісти на всілякі питання, пов’язані з оформленням віз, зберемо всі необхідні документи. Наша компанія надає допомогу в оформленні документів для шенгенської візи будь-якого типу: туристичних, ділових, а також мультивіз, термінових і Шенгенських віз для дітей.


Купити візу або отримати консультацію:

Телефони: (044) 227-38-33, (067) 444-29-29
Пошта: maximumvisa@ukr.net
Форма зворотного зв’язку.