Віза в Ліхтенштейн

Оформление визы в Лихтенштейн для украинцев

Вартість Ліхтенштейнської візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Ліхтенштейн від 70
Ціна візи в Ліхтенштейн для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Ліхтенштейн

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Ліхтенштейн

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Візова інформація про візу в Ліхтенштейн

Держава, яка була в центрі Європи і займає менше місця, ніж столиці деяких країн, ставиться спокійно до видачі віз українцям. Що не можна сказати про Швейцарію, через посольство якої оформляються документи для в’їзду в це карликова князівство.

По всьому світу Ліхтенштейн славиться своїм зимовим туризмом. Більшість Українців відвідували князівство, маючи одноразову туристичну візу. На сьогоднішній день Ліхтенштейн приваблює наших громадян не тільки зимовим відпочинком, але і можливістю отримати Шенгенську і Національну візи.

Шенгенська віза в Ліхтенштейн має деякі переваги, все залежить від мети візиту. Певні плюси є і у Національній візи. Маючи Шенген, можна протягом півроку відвідати країни Шенгенської зони і залишитися в них на три місяці. Національна видається на три місяці з правом продовження, але по ній можна перебувати тільки в тій країні, в яку вона була видана.

Шенгенська віза в Ліхтенштейн

Ліхтенштейнська мультивіза для українців сьогодні оформляється без проблем. Вона необхідна всім, хто прагне відвідати князівство. Бажаючим отримати візу в Ліхтенштейн за відносно мінімальною ціною краще вибрати туристичну. Вона цілком підходить тим, хто бажає побачити родичів або відпочити в країні. Така віза короткострокова. Тим же, хто вирушає працювати, необхідно оформити іншу візу в Ліхтенштейн.

Отримання візи в Ліхтенштейн

Для отримання ліхтенштейнської візи необхідно:

  • Підготувати документи – фото, український і закордонний паспорт, страховку, фінансові виписки;
  • відвідати консульство Швейцарії;
  • заповнити анкету;
  • пройти співбесіду.

Незалежно, який тип візи потрібен, процес оформлення буде однаковим. Тим, у кого немає часу особисто займатися візою, слід звернутися в еміграційний центр «Максимум», де за незначну суму допоможуть з оформленням документів.