Віза в Хорватію

оформлення хорватської візи для українців

Вартість хорватської візи в євро
Кількість в’їздів по візі одноразова мульти
Ціна візи в Хорватію від 200 Євро від 300 Євро

Необхідний перелік документів для оформлення хорватської візи:

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5, 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Довідка з місця роботи.
  5. Анкетні дані.

Візова інформація

Оформлення Хорватської візи для українців

Громадяни України та більшості країн СНД для відвідин Хорватії повинні оформляти візу. Однак хорватська віза може не знадобитися, якщо у туриста є одноразова або багаторазова шенгенська віза. При цьому потрібно дотримуватися деяких умов.

Слід зазначити, що при наявності болгарської, румунської чи кіпрської візи можна відвідувати Хорватію, національна віза в такому разі не знадобиться. Вимагає оформлення візи в Хорватію мінімальну кількість документів, а термін оформлення становить трохи більше тижня.

Якщо під час оформлення такого документа виникають деякі труднощі, слід звернутися до фахівців центру «Максимум», тоді оформлення візи в Хорватію буде гранично простою.

Перебувати на території Хорватії можна не більше 90 днів. При цьому термін перебування на території цієї країни не враховується при підрахунку дозволеного періоду для шенгенської зони. Щоб оформлення візи в Хорватію було гранично простим, слід звернутися до фахівців. Пакет документів уточнюється, тому що в ньому можуть бути деякі зміни. Збирати документи потрібно дуже уважно, адже якщо допустити помилки, у видачі візи можуть відмовити.