Віза в Португалію

Шенгенська віза в Португалію, оформлення і отримання в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі, Вінниці

 

Вартість Португальскої візи в євро
Тип візи туризм
Ціна шенгену в Португалію від 70
Ціна візи в Португалію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Португалію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення шенгена в Португалію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Оформлення візи в Португалію

Для отримання візи в Португалію необхідно оформити документи, перелік яких регламентують правила шенгенського договору. Зібрати всі необхідні документи – це складна і відповідальна робота. При заповненні клопотання, можуть виникнути складності, якщо заявник не володіє португальською або англійською мовами.

Навіть якщо є на руках всі документи, є ймовірність отримати у візовому центрі не португальську візу, а відмова. Щоб цього уникнути і не витрачати час і нерви, досить звернутися в Візовий центр «Максимум», за допомогою якого клієнт може без проблем отримати бажану візу в Португалію!

Коли необхідна португальська віза?

Ні для кого не секрет, що для українського населення португальська віза необхідна для працевлаштування в Португалії. А так як існує криза в економіці, то шенгенська віза в цю країну дуже популярна. Також великим попитом користується і туристична віза в Португалію. Це пояснюється тим, що країна має чудові пляжі, на яких можна тренуватися або займатися спортом на воді.

Крім цього, поїздка в цю країну економічно вигідна, так як оформлення і вартість візи в Португалію незначна. Ще одним плюсом будуть найнижчі ціни по всій Європі.

Як можна оформити і отримати шенген в Португалію?

Для покупки візи в Португалію необхідно пройти і освоїти необхідні етапи. Для того щоб отримати візу необхідно подолати деякі труднощі, переконати консульство в необхідності відкриття візи в Португалію. Якщо через будь-які причини відбуваються помилки або неточності, співробітники консульства мають право не видавати візу.

Оформлення всіх документів можете доручити еміграційному центру «Максимум» і тим самим бути впевненим в отриманні шенгенської візи в Португалію.