Віза в Тайланд

Таїландська віза для українців у Києві, Львові, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Тернополі, Херсоні

Вартість тайландської візи в євро  
Термін візи в Тайланд Термін перебування до 60 днів
Термін дії – 3 місяці
Термін перебування до 60 днів
Термін дії – 3 місяці
Кількість в’їздів по візі Однократна мульти
Ціна візи в Тайланд від 120 від 300

Необхідний перелік документів для оформлення тайландской візи:

 1. Закордонний паспорт – оригінал.
 2. 1 фото 3х4 (для дітей, вписаних в паспорт батьків – 2 фото 3х4).
 3. Анкетні дані.
 4. Довідка з роботи.
 5. Довідка з банку.
 6. Копія бронювання авіаквитка.
 7. Копія медичної страховки.

Візова інформація

Вирушаючи на відпочинок Ви завжди можете вибрати курорти Таїланду. Візу в Таїланд можна відкрити двома методами. Якщо перебування в країні менше 15 днів, то візу можна відкрити прямо в аеропорту Королівства Таїланд. Для цього потрібно:

 1. Закордонний паспорт, діючий ще шість місяців від дати закінчення поїздки. Для дітей від 14 років потрібний окремий закордонний паспорт.
 2. Одне фото не старше піврічної давності, це стосується і неповнолітніх, незалежно вписані вони в паспорт своїх батьків чи ні.
 3. Для неповнолітніх громадян, які подорожують без супроводу батьків потрібно мати з собою довіреність від обох батьків і свідоцтво про народження.

Другий метод діє, якщо час перебування в Таїланді більше 15 днів. Візу потрібно оформляти в Посольстві Таїланду. Для отримання візи в Тайланд для українців потрібно подати наступні документи:

 1. Закордонний паспорт, діючий ще, як мінімум, шість місяців від дати закінчення поїздки. Для дітей від 14 років потрібний окремий закордонний паспорт.
 2. Одне фото 3х4 або 4х6, не старіше шести місячної давності, також і на дітей які вписані в паспорт.
 3. Потрібно заповнити анкету.
 4. Для дітей до 18 років потрібно обов’язково свідоцтво про народження, навіть у тому разі якщо вони перебувають у супроводі батьків.
 5. Для неповнолітніх громадян України, які подорожують без супроводу батьків потрібно мати з собою свідоцтво про народження та довіреність від обох батьків.
 6. Для людей, які не мають роботи, потрібно надати джерело фінансування.
 7. Ксерокопію всіх сторінок внутрішнього паспорта.

Документи на оформлення візи в Таїланд потрібно подавати не пізніше, ніж за 5 робочих днів. Віза, відкрита по прильоту в Таїланд дає право перебувати на території країни протягом 15 діб. За такою схемою проходять туристи з звичайними закордонними паспортами. Туристи зі службовими документами повинні отримати візу лише через Посольство Таїланду. Безвізовий режим через Таїланд заборонений.

Вартість відкриття візи в Таїланд по прильоту в країну складає 25 доларів, ще потрібно буде заплатити 15 доларів при вильоті з країни. Сума дійсна для людей всіх вікових категорій. Консульський збір за відкриття одноразової візи з особистою присутністю становить 25 доларів, за дворазову візу – 50 доларів. Якщо візу необхідно оформити за три дні, то необхідно буде доплатити ще 50 доларів. Сто доларів потрібно буде доплатити за оформлення візи в Тайланд за один день.

Консульство Королівства Таїланд в Україні знаходиться в місті Київ по проспекту Бажана 12-а і працює з 14:00 до 18:00.


Консульство Королівства Тайланд в Україні

Адреса: 02140, м. Київ, пр-т. Бажана, 12-А
Телефон/факс: (+38044) 502-29-83, (+38044) 502-80-40