Віза в Бельгію

Шенген віза в Бельгію для українців

Вартість Бельгійської візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Бельгію від 70
Ціна візи в Бельгію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Бельгію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Бельгію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Візова інформація про візу в Бельгію

Шенгенська віза в Бельгію. Одним з основних напрямків роботи еміграційного центру «Максимум» є відкриття Шенгенської візи в Бельгію. Вибравши дану послугу, ви впевнено позбавляєте себе від додаткових грошових і часових витрат. Варто відзначити, що ви отримуєте абсолютну консультаційну допомогу, підтримку і позитивний результат.

Отже, навіщо так необхідна віза до Бельгії?

Відомий і багатьма улюблений бельгійський шоколад вважається одним з факторів, згідно з якими, українцям потрібна шенген віза до Бельгії. Якщо ви хочете ознайомитися з головними визначними пам’ятками, то вам цілком підійде туристична бельгійська мультивіза. Відповідно її вартість мінімальна. Але в разі, якщо вашою метою є поїздка в країну для роботи, або в гості, тут потрібне оформлення візи відповідного стандарту. Однією з переваг Шенгенської візи є те, що ви маєте можливість вільно пересуватися по всіх країнах, що входять до Євросоюзу. Варто відзначити, що більш зручним варіантом при багаторазових поїздках є мультивіза в Бельгію.

Розглянемо процедуру отримання візи до Бельгії. Тут є кілька ключових етапів. По-перше, для придбання візи потрібно зібрати необхідний пакет документів, який відправляється на розгляд. Потім має бути етап анкетування та особистої співбесіди у консула. У разі якщо всі кроки завершилися успішно, у відкритті візи не буде сумнівів. Тут варто акцентувати увагу саме на той момент, коли починаються труднощі. Це пов’язано з похибками при заповненні анкети. Так само можуть виникнути не заплановані труднощі при проведенні співбесіди. Щоб не затьмарювати переживаннями довгоочікувану поїздку, і не випробовувати себе на проблем при оформленні, все, що потрібно зробити це звернутися до нас. Це максимально дасть можливість здійснити ваші плани в намічений термін.