Оформлення шенген мультивізи в Бельгію

Шенген мультивіза в БельгіюЩе з епохи ренесансу Королівство Бельгія відоме своїм неповторною живописом. У цій країні жив і творив знаменитий художник Рубенс. Вона прославилася своєю унікальною архітектурою минулих століть. Збереглися старовинні замки, сільські садиби. Бельгія славиться своєю кухнею, шоколадом, пивом і праліне. Тут знаходиться знаменита на весь світ траса, на якій відбуваються Гран-Прі з автогонок у класі Формула-1.

Щоб відвідати Бельгію необхідно отримати шенгенську візу, так як ця країна є учасницею Шенгенської угоди. Для її відвідування найбільш зручним буде оформлення мультивізи в Бельгію. Так як вона межує з Францією, Німеччиною, Люксембургом, Нідерландами це дасть можливість відвідування і цих країн. У Бельгію дуже легко дістатися майже з усіх Європейських держав, тому вона вважається популярним туристичним маршрутом.

Якщо плануєте поїздку в цю країну, необхідно заздалегідь подбати про відкриття візи. Так як на оформлення всіх документів можна витратити близько місяця. Щоб не було ніяких затримок або неприємних сюрпризів при отриманні бельгійської візи краще звернутися до професіоналів в цій сфері діяльності. За рішенням цього питання себе дуже добре зарекомендував Візовий центр «Максимум». Звернення до цього центру позбавить вас не тільки від зайвого клопоту при оформленні документів, а й заощадить ваш час і гроші. Також вам гарантується повна підтримка та інформування протягом періоду отримання шенген мультивізи Бельгії.


Є кілька типів мультивиз

– Віза типу D – багаторазова шенгенська мультивіза, за допомогою якої можна перебувати протягом 90 днів в цікавій для вас країні. По закінченню цього терміну її можна продовжити. Цей тип візи використовують при вступі в шлюб з громадянином Бельгії, навчанні, тривалому лікуванні, а також працевлаштуванні.

– Віза типу С – шенгенська мультивіза без продовження дії, терміном на 90 днів. Можна скористатися в туристичних цілях, ділових поїздках, лікуванні, короткостроковому навчанні.

Згідно дійсному законодавству при отриманні мультивізи в Бельгію необхідне особисте проходження співбесіди у консула.

Є деякі нюанси в оформленні віз для пенсіонерів, дітей, безробітних, а також бажаючих відвідати країну на своєму транспорті.

Процедура отримання віз відбувається в два етапи: спочатку підготовка всіх необхідних документів, потім заповнення анкети та проходження співбесіди у консула.

Співробітники візового центру «Максимум» допоможуть безперешкодно пройти всі виникаючі труднощі на всіх етапах отримання шенгенської мультивізи.