Віза в Грецію

оформлення грецької візи

Вартість візи до Греції в євро
Термін візи до Греції 360/90** 180/90** 90/45** 45/30*
Кількість в’їздів за візою мульти мульти однократна однократна
Ціна візи до Греції від 470 від 370 від 270 від 180
Ціна візи до Греції для дитини від 470 від 370 від 270 від 180

* – при наявності Шенген візи

** – при наявності мульти віз

Термінова – від 3 робочих днів – +100 євро


Необхідні документи для оформлення грецької шенген візи:

 1. Закордонний паспорт – оригінал.
 2. 2 фото 3.5 х 4.5, 80% обличчя, світлий фон.
 3. Копія внутрішнього паспорта.
 4. Справка з банку
 5. Справка з місця роботи
 6. Копія індифікаційного коду

отримати візу в Грецію

Інформація про Грецію

 • Столиця – Афіны.
 • Територія – 131 994 км.
 • Мова – грецька (але багато вільно володіють англійською).
 • Основна релігія – православ’я.
 • Валюта – євро.
 • Час – не відрізняється від київського.

Греція займає південну частину Балканського півострова і близько 2 тисяч островів Середземного моря. На південному заході країна омивається Іонічним, на півдні – Середземним і на сході – Егейським морями. Місцевість складається з рівнин, що чергуються зі скелястими горами. Клімат залежить від місцевості, але літо практично на всій території країни сухе і жарке, а зима – досить помірна ( холодна тільки в гірських районах).

Греція – батьківщина великих античних цивілізацій, безлічі наук, мистецтв, найбільш стародавньої мови, а також найпопулярніших світових змагань – Олімпійських ігор. У наш час Греція славиться як один з найкращих курортів світу. Білий пісок, блакитне море і м’який клімат ваблять туристів з усіх куточків світу. Екскурсії по найвідоміших історичних місцях, лікувальні курорти, ” шубні тури”, різноманітні види спорту, смачна і корисна кухня, якісне обслуговування та непередавана атмосфера. Для відвідин цієї чудової країни Вам необхідна віза до Греції.

Грецькі візи

віза до Греції ОдесаГреція входить в Європейський союз і, відповідно, входить до списку країн шенгенської зони, що дає Вам право безперешкодно пересуватися по всіх країнах шенгенської угоди, якщо у Вас на руках є грецька віза. До шенгенської співдружністі також входять: Австрія, Бельгія, Угорщина, Німеччина, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Ліхтенштейн, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Чехія, Швеція, Швейцарія та Естонія.

На Грецію не поширюється правило першого в’їзду, тому в’їхати в зону шенгену можна через будь-яку з цих країн. Але деякі держави залишають за собою право перевірити мету Вашого візиту до Євросоюзу. Ми обов’язково проконсультуємо Вас і допоможемо запобігти можливим проблемам на митниці.

Оформлення візи до Греції – досить складний процес, і далеко не всім вдається самостійно отримати позитивну відповідь від консульства на отримання візи. А отримавши одну відмову – ці шанси стають ще менше. Довіртеся професіоналам і будьте впевнені в результаті. Завдяки нашому еміграційному центру, Ви зможете оформити термінову грецьку візу без самостійної підготовки документів, стояння в чергах, тривалих очікувань візи. Подаючи документи, ми надамо вам впевнаність в отриманні візи, тому ми оформляємо без попередьної оплати. Ви переконаєтеся, що віза до Греції – це легко! Ви ще неодноразово зверніться до нас і порадите нас своїм друзям.

Шенгенська віза в Грецію для українців

віза в Грецію Київ

Безсумнівно Шенгенська віза в Грецію вже не просто пропуск до Європи, а прекрасна можливість подорожувати куди вам захочеться. Сьогодні ви в Греції завтра в Іспанії потім в Італії, як вашій душі заманеться, потрібно всього лише перший раз потрапити саме в Грецію.

Так само як і з іншими візами, перед тим як відкрити шенгенську візу в Грецію вам знадобитися вибрати тип цієї візи і в Україні можливо отримати кілька типів Грецької візи:

 • національна віза в Грецію
 • робоча віза в Грецію
 • мультивіза в Грецію
 • туристична віза в Грецію

Туристична видається спочатку на 3 місяці з подальшим відкриттям на більш істотний термін, а національна відкривається одноразово для відвідування держави тільки один раз.

Віза в Грецію ХарківЯкщо ви запланували зробити дуже багато візитів до Греції і назад із загальним проживанням в Євросоюзі не більше 3 місяців, то оптимальним рішення буде оформити грецьку мультивізу на півроку.

Зрозуміло що для працевлаштування в Греції вам доведеться постаратися і підготувати значний пакет документів і він потрібен для робочої візи до Греції, яка дозволить вам потрапити на роботу, без особливих перешкод

Як отримати візу в Грецію

Це дуже складне питання, рішення якого займе у непідготовленого туриста величезну кількість часу і коштів. Якщо ви бажаєте уникнути всього цього, то вам однозначно слід зателефонувати нашим візовим менеджерам. Покладіться на наш досвід і компетентність, а ми в свою чергу вас не розчаруємо.


Посольство і консульства Греції в Україні:

Посольство Греції в Україні
Адреса: 01901, м. Київ, вул. Панфиловців, 10
Телефоны: (+38044) 254-54-71, 254-54-72, 254-54-73
Факс: (+38044) 254-39-98

Генеральне консульство Грецької Республіки в м.Маріуполь
Адреса: 87500 м. Маріуполь, пр. Леніна, 9
Телефоны: (0629) 34-53-84, 33-24-92
Факс: (0629) 52-87-19
E-mail:

Генеральне консульство Грецької Республіки в м. Одеса
Канцелярія: м. Одеса, вул. Преображенська, 32
Телефоны: (+38 0487) 86-05-70, 86-05-03, 86-00-07
Факс: (+38 0487) 86-05-71
E-mail: grconsodessa@paco.net