Оформлення шенген мультивізи в Грецію

мультивіза в Грецію для українцівПеред поїздкою в будь-яку країну для початку необхідно ознайомитися з її культурою, традиціями і звичаями. Якщо після цього бажання побувати там і побачити все своїми очима нікуди не пропало, то потрібно серйозно задуматися про оформлення туристичної візи.

Греція – країна з чарівною історією, тому бажаючих відвідати її велика кількість і жителі України не є винятком. Греція входить до складу країн, що уклали Шенгенську угоду, в зв’язку з цим для її відвідування буде досить оформлення шенген мультивізи в Грецію. Оскільки мультивіза є шенгенською, то отримання мультивізи Греції дає можливість її власнику на відвідування інших країн Шенгену без проходження прикордонного контролю. Це дозволяє значно заощадить час і гроші.

Як оформити шенгенську мультивізу до Греції?

Для отримання мультивізи Греції необов’язково звертатися в туристичне агентство, що дозволяє розпланувати маршрут подорожі самостійно. Оформлення шенген мультивізи в Грецію процедура досить проста, але все ж вимагає попередньої підготовки. Без документа даного типу в’їзд на територію країни буде заборонений.

Якщо у вас на руках є діюча віза в одну з країн Шенгенської угоди, то їй можна скористатися для поїздки в Грецію. Якщо документ даного типу відсутній, оформити шенген мультивізу до Греції можна в Києві. Для надання своїх даних на отримання мультивізи потрібно звернутися у еміграційний центр або посольство. Зробити це можна навіть без попереднього запису.

Якщо з якоїсь причини у вас немає ні часу, ні бажання займатися оформлення даного документа самостійно, то можна звернутися в еміграційний центр «Максимум». Фахівці даного центру оперативно оформлять візу в Грецію, що дозволить безперешкодно відвідати Грецію і країни Шенгенської угоди.

Процедура оформлення займає не більше 5-6 днів з моменту подачі документів.

Якщо при використанні даної візи всі правила Шенгену будуть дотримані, то в подальшому можна розраховувати на отримання мультивізи з тривалим терміном дії на відвідування країн Шенгенської угоди.

Співробітники еміграційного центру «Максиму» надають послуги безкоштовного консультування по телефону, номер якого вказаний у контактах.