Віза в Норвегію

Віза в Норвегію для українців

Вартість Норвезької візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Норвегію від 70
Ціна візи в Норвегію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Норвегію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Норвегію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Інформація про візу в Норвегію

Візи в Норвегію легко і швидко

З недавніх пір нашим співвітчизникам було складніше оформити собі шенген візу на в’їзд до Норвегії. Це в повній мірі пов’язано з тим, що Норвегія вступила в Шенгенську зону. Тепер щоб потрапити в цю країну потрібно проходити більш жорсткий контроль з боку прикордонної служби, до того ж пакет документів який потрібно зібрати в консульство відповідає всім умовам шенгенської зони. А це означає, що вимоги до оформлення документів стали більш жорсткими.

Але, незважаючи на всі ці складності, ми знаємо як вам допомогти в досягненні вашої мети. Завдяки нашому еміграційному центру «Максимум», ви зможете не тільки легко і просто оформити одноразову візу, у вас з’явиться можливість отримати ще й мультивізу в Норвегію!

Коли потрібна Норвезька віза?

Норвегія – неймовірно мальовнича країна. Вас зачарує краса гучних водоспадів і неймовірно видовищне полярне сяйво. А ще там можна добре порибалити. Туристична віза дає вам можливість ненадовго зануритися в життя і культуру цієї чудової країни. Але, якщо вам потрібна шенгенська віза до Норвегії для навчання або роботи, ви можете оформити собі візу відповідного зразка на більш тривалий термін. Це все залежить від бажання клієнта і його фінансових можливостей, так як ціни туристичної та робочої візи відрізняються. Найдорожчи тип візи – це багаторазова віза до Норвегії. А ось порядок оформлення візи завжди один, незалежно від її вартості.

Що потрібно для того, щоб отримати візу?

Отримання візи до Норвегії це досить складний і трудомісткий процес, самостійно впоратися з яким буде не так просто. Щоб отримати візу до Норвегії її недостатньо просто купити. Перш за все, потрібно буде пройти непросту співбесіду в консульстві. Відкрити шенген візу до Норвегії досить складно і українці не виняток. Так як репутація України в світі залишає бажати кращого, про найближче оформлення віз для українців можна забути. Але, перш ніж відкривати візу, потрібно докорінно вивчити всю процедуру оформлення. Це повисить ваші шанси на успішний результат справи. У вас є унікальна можливість полегшити процедуру отримання візи до Норвегії просто поклавшись на досвідчений фахівців нашої компанії, які з радістю зроблять всю роботу за вас. При оформленні візи до Норвегії у нас ви можете бути впевнені в успіху вашої поїздки.