Оформлення шенген мультивізи в Норвегію

Мультивіза в Норвегію для українцівНорвегія зачаровує своєю величчю і надзвичайної краси природою. Європейська країна розташована в Північній її частині. До неї прилягає безліч дрібних островів. Країна оповита величезною кількістю невисоких гір, найчистішими річками і озерами.

Норвегія – це ідеальне місце для любителів активного відпочинку на природі. Тут можна насолоджуватися риболовлею, знаючи заздалегідь, що улов увінчається успіхом. Любителям піших, активних прогулянок можна організувати турпохід в гори. Той, хто любить купатися і ніжитися в сонячних променях може насолоджуватися кришталевими озерами, найчистішими річками, або розташованими по всій береговій лінії вузькими, але глибокими затоками.


Для чого необхідна мультивіза в Норвегію українцям

Громадянам України потрібна шенгенська мультивіза Норвегії для того, щоб відвідати цю надзвичайну країну. Дана віза надає право відвідувати інші країни Шенгенської угоди. Для того щоб іноземцю мати право на неодноразовий в’їзд до Норвегії без оформлення візи, необхідно оформити дозвіл на роботу, або отримати посвідку на проживання. Реєстрація візи займе не менше п’яти робочих днів.

На сьогодні, на жаль питання про право безвізового в’їзду в країни Шенгенської зони для українців закрите. Слід записатися заздалегідь для подачі документів і з’явитися особисто. Необхідно пройти дактилоскопію (ідентифікацію відбитків пальців) і надати цифрові, тобто здати біометричні дані. Крім цього потрібно прикріпити фото паспортних розмірів до всього пакету документів. Діти до 12 років не зобов’язані проходити біометрію, але надати цифрове фото особисто повинні.

Оформлення візи Норвегії і подача документів не легкий процес, тому вирішення цього питання краще довірити професійним фахівцям. Експерти візового Центру «Максимум» високопрофесійно і в найкоротші терміни допоможуть вирішити візову проблему. Оформлення Шенгенської візи – один з основних напрямків роботи центру. Звертайтеся в Еміграційний Центр «Максимум», і кваліфіковані фахівці нададуть вам допомогу з будь-яких візових питань. Ми маємо багаторічний досвід роботи, міцні відносини з консульствами різних країн світу і є одними з лідерів України в сфері туризму і міжнародно – правових відносин.