Віза в Люксембург

Віза в Люксембург для українців

Вартість Люксембурзької візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Люксембург від 70
Ціна візи в Люксембург для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Люксембург

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Люксембург

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Візова інформація про візу в Люксембург

Оформлення візи в Люксембург

Основною метою оформлення візи в Люксембург для громадян України завжди був туристичний напрямок. Це гарне місце приваблює не тільки любителів активного відпочинку, а й тих, кому цікаві пізнавальні екскурсії. Зачаровує краса Арденнський гір, каньйону під назвою «Вовча паща», сучасна інфраструктура держави, заповідник Еш-сюр-Альзе з екзотичними тваринами і птахами – все це лише підкріплює бажання негайно оформити візу в Люксембург.

У яких випадках необхідна віза в Люксембург

Побувати в «Маленькій Швейцарії», як називають ще державу Люксембург, без візи неможливо. Щоб побачити цей благословенний край, українцям необхідно зайнятися її оформленням. Однак шенгенська віза потрібна не тільки туристам, а й тим, хто планує в Люксембург гостьову або робочу поїздку, хто вчиться в цій державі. Залежно від мети поїздки встановлюється ціна люксембурзької мультивізи. При цьому відкрити візу – справа непроста і клопітка.

Способи отримання люксембурзької візи

Деякі туристи намагаються відкрити візу в Люксембург самостійно. Це цілком реально, однак її оформлення займає велику кількість часу. Потрібно зібрати певний пакет документів, відправитися на співбесіду в консульство. При цьому повної гарантії, що віза буде надана – немає. Відмова в її оформленні – явище досить поширене. Людям, які працюють в консульстві не цікава причина і мета вашої поїздки. Якщо в документах буде знайдена хоча б незначна помилка або неточність – відмова гарантована. Щоб позбавити себе від всіх цих турбот, оформлення візи можна довірити компанії, що спеціалізується на цьому виді діяльності. Еміграційний центр «Максимум» готовий взяти всі ваші клопоти з оформлення візи в Люксембург, дати вам можливість здійснити поїздку за наміченим планом і в строк.