Оформлення шенген мультивізи в Люксембург

Люксембурзька шенген мультивізаВелике Герцогство Люксембург – одна з найменших незалежних держав Європи. Це багата країна, що займає четверте місце в світі за рівнем доходів населення. Туристи її називають «зеленим серцем Європи» так як у неї чудова екологія. Хоч Герцогство і має невеликі розміри, але славиться своїми пам’ятками, унікальною природою і пам’ятками архітектури, одним з яких є руїни замку Шато-де Бофер. Щоб відвідати цю прекрасну країну необхідно відкрити шенгенську візу, так як Герцогство входить до складу країн, що підписали Шенгенську угоду.

Люксембург має не тільки зручне транспортне сполучення, а й межує з такими країнами Європи як: Бельгія, Німеччина, Франція. Таким зручним географічним розташуванням не можна не скористатися. Тому необхідно оформити Люксембурзьку візу, що дозволить подорожувати не тільки по території Герцогства, а й по країнах учасницях Шенгенської угоди.


Отримання шенген мультивізи Люксембургу

Шенгенська мультивіза відкривається через країну Шенгенської угоди з можливістю перебування на території різних країн до 90 днів в кожному півріччі – це віза типу С – 180/360. З її допомогою можна багаторазово перетинати кордон Люксембургу, а також інших країн. Що дуже практично для тих, у кого бізнес за кордоном і необхідно дуже часто здійснювати ділові поїздки. Також це зручно тим, хто любить багато подорожувати.

Оформлення мультивізи Люксембургу займе певний час. Що б вирішити всі питання максимально швидко необхідно звернутися в один з кращих візових центрів України – еміграційний центр «Максимум». Тут не доведеться стояти в чергах і витрачати свій час на оформлення документів. Співробітники центру нададуть вам всю необхідну інформацію, знайдуть індивідуальний підхід і забезпечать якісне обслуговування.

Відкривши, шенгенську мультивізу ви зможете безперешкодно пересуватися майже по всій Європі. При цьому заощадивши свій час, так як не потрібно перед кожною поїздкою оформляти нову візу.