Віза в Данію

Оформлення Візи в Данію для українців

Вартість Датської візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Данію від 70
Ціна візи в Данію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Данію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Данію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Візова інформація про візу в Данію

Дозвіл на в’їзд в Данію видається за тими ж правилами, як всі Шенгенські візи. За законами ЄС для отримання необхідного штампу претенденту потрібно особисто прибути до консульської служби держави, яке він має намір відвідати.

Отримавши один раз право на відвідування країни, в наступне п’ятиріччя людина має право доручити переоформлення на наступний дозвіл туристичної компанії. Еміграційний центр «Максимум» забезпечить отримання Шенгену, в тому числі, візи в Данію. Зв’язатися з нами можна по телефону або в онлайн-режимі написати заявку.

Для чого необхідна віза в Данію

Громадянам України туристична віза в Данію дозволить відвідати історичні, культурні об’єкти батьківщини Гамлета. Ви оглянете музеї, відпочинете в парку розваг, помилуєтеся на знамениту скульптуру Русалочки. У скандинавську країну їдуть також ділові люди з бізнес причин. Для такого візиту буде потрібна датська віза іншої категорії. Даний тип дозволу класифікується на підвиди, для кожного потрібен свій комплект документів. Вартість датської візи ув’язана з терміном її дії.

Як отримати дозвіл на перебування в країні

Незалежно від терміну перебування в країні віза в Данію зажадає збору ряду документів. Здобувач повинен заповнити анкету, йому належить пройти співбесіду зі співробітником консульства.

Заповнювати анкету слід ретельно, не допускати помилок, уникати неточностей. Важливо правильно подати себе на співбесіді в консульстві, чітко відповідати на питання, триматися впевнено.

Витрати для оформлення візи в Данію не йдуть в порівняння з вартістю всієї поїздки. Прикро, якщо вона зірветься через дрібниці. Для реалізації Ваших планів досить доручити отримання термінової датської візи нашій фірмі. Ми своєчасно, якісно виконаємо всі необхідні етапи роботи, в результаті Ви станете володарем візи належного типу