Як оформити термінову візу в Данію

датська термінова віза

Термінова віза в Данію. Як оформити.

Все життя мріяли відвідати Данію? Але не знаєте, які потрібні документи для оформлення? Фахівці компанії «Максимум» дадуть відповідь на всі ваші запитання.
Ця країна входить до складу ЄС, де діє Візовий кодекс, а значить, для в’їзду знадобитися так званий шенген. Якщо ви не збираєтеся затримуватися надовго, віза типу С цілком підійде. Термін її дії до 3 місяців. Якщо вам необхідно залишитися на довший термін, знадобиться національна віза. При бажанні можна прискорити процес оформлення візи, звернувшись за допомогою до наших професіоналів в еміграційний центр «Максимум».


Скільки ж займе оформлення візи в Данію?

Як правило, на оформлення пакету документів йде до 10 днів. Якщо ви володієте бездоганною візовою історією, то ви можете розраховувати на отримання термінового шенгену в Данію за 5 днів. Однак представництво Данії мають свою особливість. Туристи, які подорожують самі, повинні бути готові до того, що їх документи будуть відправлені в імміграційну службу. А це, як ви розумієте, збільшить термін оформлення від трьох до восьми тижнів. Причому гарантій, що ви отримаєте візу, ніяких. І в разі відмови, сума консульського збору не повертається. Для громадян України прискорена процедура перегляду документів займе 3 робочих дня, якщо заява не подається у Датську імміграційну службу. Сума консульського збору при терміновому оформленні збільшується до 70 євро. Якщо вам необхідний терміновий виїзд, ризикувати не варто. Найкращим варіантом буде дзвінок у еміграційний центр «Максимум». Ми допоможемо зробити вашу датську візу не просто термінової, а буквально миттєвої, жоден клієнт ще не був розчарований в нашому сервісі!


Де швидко і з гарантією оформити візу в Данію?

Якщо ви бажаєте якнайшвидше отримати візу, то не варто скупитися на оформленні потрібних документів, зверніться в еміграційний центр «Максимум» до знаючих фахівців. Адже будь-яка, навіть найменша неточність в анкеті може привести до відмови. Неправильне поводження із консулом на співбесіду також назавжди перекреслить вам можливість відкриття візи в Данію. Ми без затримок і проблем виконаємо всю роботу і надамо вам як результат вже готову візу зразка, який вам буде необхідний.