Віза в Андорру

Оформлення Андорскої візи

Вартість андоррскої візи в євро
Кількість в’їздів по візі однократна мульти
Ціна візи в Андорру від 200 Євро від 300 Євро

Необхідний перелік документів для оформлення андоррскої візи:

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5, 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Довідка з місця роботи.
  5. Анкетні дані.

Візова інформація

Віза для відвідання Андорри

Андорра розташована між Іспанією і Францією. Незважаючи на те, що країна є досить маленькою, серед туристів ця держава користується великою популярністю. При відвідуванні цієї країни знадобиться оформлення візи в Андорру, але підійде і шенгенська віза, і національні візи Франції, або Іспанії.

З отриманою візою можна перебувати в Андоррі три місяці. Однак фахівці стверджують, що законослухняних і платоспроможних туристів ніхто не стане виганяти з країни.

Здійснюється оформлення візи в Андорру в візових центрах Парижа і Мадрида. Як правило, туристи не витрачають зайві гроші і час на оформлення національної візи Андорри. Підійде і шенгенська віза.

Фахівці рекомендують туристам оформляти шенген і відправлятися до Франції, або в Іспанію, а з цих держав можна швидко дістатися і до Андорри. Тоді оформлення візи в Андорру займе набагато менше часу.

Якщо виникають труднощі при оформленні такого документа, слід звернутися за допомогою до співробітникам центру «Максимум». В такому випадку Андоррська віза буде оформлена швидше і без будь-яких труднощів.

Інтереси Андорри в Україні представляє іспанське посольство. За додатковими роз’ясненнями можна звернутися до співробітників посольства. Якщо Андоррська віза отримана, турист зможе відправитися на відпочинок в Андорру, де його чекають неймовірні емоції та приголомшливий відпочинок, що запам’ятається на довго.