Віза в Швейцарію

Оформление визы в Швейцарию для украинцев

Вартість Датської візи в євро
Тип візи туризм
Ціна візи в Данію від 70
Ціна візи в Данію для дитини від 70

Терміни оформлення візи в Данію

  • від 10 робочих днів
  • Термінова – від 4 робочих днів +35 євро.

Необхідні документи для оформлення візи в Данію

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5: 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Копія ідентифікаційного коду.

Що за країна Швейцарія?

Швейцарія, відносно невелика держава, входить до Євросоюзу, що розуміє під собою деякі особливості. Шенгенський договір, підписаний урядом, ускладнює в’їзд в країну. Уряд суворо стежить за дотриманням правил договору і, відповідно, в’їзду на територію країн Євросоюзу. Службовці швейцарської митниці, як і всі швейцарці, дуже скрупульозні, вони ретельно вивчають не тільки всі дані, аж до знаку, в документах на візу, а й особу, яка бажає в’їхати в країну.

Складність отримання шенгенської візи в Швейцарію обгрунтовані такою специфічною особливістю в сумі з шенгенськими договором, що відрізняється своєю суворістю умов. Після задовільної перевірки всіх необхідних на візу документів, кандидат запрошується для останнього випробування – співбесіди. Трапляється, що на цьому останньому етапі, кандидату відмовляють, від чого, природно, опускаються руки.

Але! Вихід є завжди! Еміграційний центр «Максимум» може допомогти з усіма проблемами і труднощами при отриманні швейцарської шенген мультивізи. Він надає впевнаність на швидке отримання візи до Швейцарії навіть якщо Ви жодного разу не покидали межі своєї країни.

Оформити шенгенську візу можна як для подорожі, так і для роботи. Ціни варіюються залежно від мети в’їзду на територію країни, найдорожчою вважається Мультивіза в Швейцарію.

Етапи отримання візи в Швейцарію.

  1. Збір необхідних документів
  2. Заповнення анкети встановленого зразка
  3. Співбесіда в консульстві.
  4. При виконанні всіх попередніх пунктів не зробити жодної помилки.

Купівля швейцарської візи, на жаль, не такий легкий процес, як хотілося б, а виконати всі вимоги і вказівки, дотриматися всіх правил поведінки досить складно. Для отримання візи без відмови і з першого разу скористайтеся нашими послугами з оформлення візи в Швейцарію.