Віза до Франції

французька шенген віза для українців у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Донецьку, Харкові, Одесі, Житомирі, Тернополі, Ужгороді, Луганську

Вартість французької візи в євро   
Термін візи до Франції 30/14 30/21 30/30
Кількість в’їздів по візі однократна однократна однократна
Ціна візи до Франції від 300 від 325 від 350

Необхідні документи для отримання французької візи:

  1. Закордонний паспорт – оригінал.
  2. 2 фото 3.5 х 4.5, 80% обличчя, світлий фон.
  3. Копія внутрішнього паспорта.
  4. Довідка з банку.

Візова інформація

Віза в Францію – винятковий шанс побачити країну, незліченні пам’ятки якої надихнули не одне покоління відомих письменників, поетів і художників!

Розкішна і вічно молода Франція – одна з найбільш відвідуваних країн у світі. Прекрасні пейзажі гірських ланцюгів, нескінченні акри зеленої сільській місцевості і безкраї милі чудової берегової лінії. Країна вишуканого вина і приголомшливого сиру. Лазурний берег, аристократичний пляжний відпочинок, фешенебельні гірськолижні курорти – кожен мріє побувати у Франції і перейнятися п’янкої атмосферою невимушеності й пишноти. Ну і, звичайно ж, Париж – його краса поза конкуренцією.

Для відвідин Франції, як і будь-якої країни шенгенської угоди, Вам обов’язково потрібно візу до Франції. Щоб не турбується з приводу її відкриття і не втрачати дарма час, зверніться в наш еміграційний центр і Ви зрозумієте, що з нами Ви набагато швидше оформите мультивізу до Франції.


Посольство Франції в Україні

Адреса: 01034, м. Київ, вул. Рейтарська, 39
Телефон: (+380 44) 590-36-00
Факс: (+380 44) 590-36-24