Термінове оформлення шенген візи до Греції

Термінова мультивіза в Грецію для українцівДля того щоб потрапити в Грецію необхідно мати документ, який буде дозволяти це, так як Греція відноситься до Шенгенської зони. Отримати цей документ досить проблематично, навіть якщо країна, в яку ви збираєтеся, відрізняється ліберальним підходом. Але, можна звернутися в спеціалізований центр видачі віз «Максимум», який зможе надати візу з мінімальним витраченим на це часом.


Термінове отримання візи до Греції

У візовому центрі «Максимум» фахівці допоможуть підібрати всі потрібні, для придбання візи, документи, і буквально протягом тиждня робота буде виконана. В іншому випадку, для строкового отримання візи до Греції, може знадобитися близько 3 днів. Така віза має істотно більш високу ціну, в порівнянні з візою, що видаються в звичайних умовах. Така швидкість пов’язана з тим, що необхідно скористатися додатковими функціями для швидкого оформлення шенгенської візи.

За допомогою фахівців центру, ви можете бути впевнені, в швидкому одержанні мультивізи в Грецію. Якщо ж оформлення відбувається самостійно, то, скоріше за все, ви отримаєте одноразову візу.


Консульський збір для термінового оформлення шенгену в Грецію

Для громадян України існує консульський збір у розмірі 35 євро, який потрібен для отримання візи до Греції, але існують громадяни, до яких не відноситься такий збір. До таких категорій громадян відносяться:

Пенсіонери, які здатні пред’явити пенсійне посвідчення або ж спеціальну виписку з пенсійного фонду;

Залежні від батьків студенти до 21 року, які здатні пред’явити нотаріально складений спонсорський лист батьків, або довідки з місця навчання;

Діти, що не досягли 6 років.

Для термінового оформлення шенгену в Грецію консульський збір збільшується до 70 євро. Громадяни, які належать до перерахованих груп, повинні сплачувати консульський збір для термінового оформлення шенгену в Грецію.