Оформлення шенген мультивізи в Ліхтенштейн

шенген Мультивиза Ліхтенштейну для українцівЛіхтенштейн – карликова європейська країна, яка є членом Європейського економічного простору. Форма правління в Ліхтенштейні – конституційна монархія; валюта – швейцарський франк.

Незважаючи на крихітну територію, в Ліхтенштейні розвинена промисловість і приладобудування. Щорічно з сусідніх країн сюди прибувають фахівці різних сфер діяльності з метою заробітку, проведення конференцій і багато чого іншого.


Відвідування Ліхтенштейну українцями

М’який альпійський клімат Ліхтенштейну приваблює чимало туристів. Тут можна з’їздити на екскурсію в музей, відвідати середньовічний замок або просто відпочити в якомусь сільському будиночку. Для відвідування Ліхтенштейну необхідне оформлення мультивізи.


Як отримати мультивізу в Ліхтенштейн

Мультивіза в Ліхтенштейн надає іноземному громадянину право відвідати цю державу кілька разів. При раніше обумовленому періоді часу, протягом якого планується перебування, кількість відвідувань може бути безмежним. Цей документ також дозволяє візити в інші країни Шенгенської зони з тією умовою, що Ліхтенштейн залишиться основним місцем перебування.

З 14 вересня 2015 року при одержанні шенгенської мультивізи встановлюється необхідна процедура здачі біометричних даних безпосередньо під час здачі документів. При зверненні за мультивізою вперше після введення такої процедури, потрібна особиста присутність у візовому центрі або консульстві. Інформація про заявника зберігається 5 років в єдиній базі даних. Вимоги до заявлених документів – «загальношенгенські». Місця для подачі документів на отримання мультивізи для громадян України – Візові центри Швейцарії в Україні.

Термін дії ліхтенштейнської мультивізи для українців – до 5 років. Мінімальний час перебування в Ліхтенштейні за такою візою не встановлюється. Деякі фахівці радять надавати документи про володіння нерухомістю в Ліхтенштейні, якщо такі є, або повідомляти про туристичне, ділове або інше запрошення до цієї держави. Це збільшує шанси і заощадить час отримання мультивізи.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів еміграційного Центру «Максимум».