Оформлення шенген мультивізи в Латвію

Отримання шенгенської мультивізи в Латвію в КиєвіВибираючи місце для відпочинку, багато туристів зупиняють свій погляд на Латвії, адже вона буквально просякнута духом старовинної Європи, її загадковістю і красою. Природа, суспільство, архітектура – все це робить прогулянки по латвійських вулицях незабутнім досвідом.

Столиця Латвії, Рига, дає можливість побачити старовинні замки і будови, а Юрмала, один з найвідоміших курортів Балтійського моря, славиться своїми фестивалями, на які з’їжджаються туристи з усього світу.


Оформлення візи в Латвію

Причини поїздки можуть бути найрізноманітнішими, але не варто забувати, що Латвія входить до Шенгенської зони, що передбачає дотримання всіх встановлених правил відкриття візи.

Якщо ви плануєте тривалу подорож по безлічі країн Європи, то найзручніший вибір – це оформлення мультивізи в Латвію. Для цього вам необхідно зібрати необхідний пакет документів і звернутися до візового центру або в посольство Латвії в Києві. У зв’язку з популярністю запитів на візи в Латвію, посольство, з метою безпеки, вимагає надання будь-якого документального підтвердження про сплачене житло на весь термін перебування в країні. Таким документом може послужити оплачений ваучер латвійського готелю. Отримання шенген мультивізи Латвії гарантує вільне пересування по будь-яким країнам, що входять до Шенгенської зони, тому можна бути абсолютно спокійним, що на кордоні або в аеропорту не виникне ніяких проблем з документами.

Еміграційний центр «Максимум» із задоволенням візьметься за оформлення візи та вирішення будь-яких виниклих в процесі труднощів. Протягом 7-10 робочих днів ваша віза буде готова, а ви підете в довгоочікувану подорож. Практично не зустрічаються випадки, коли розгляд та оформлення візи затягується на довший термін.

Наш еміграційний центр бере відповідальність за заповнення візової анкети, надання туристичного ваучера, запис на подачу документів і їх переклад, якщо такий буде потрібно, а також навчений фахівець проконсультує вас в разі будь-якого виниклого питання і допоможе вирішити його в найкоротші терміни.