Оформлення шенген мультивізи в Ісландію

Ісландська шенген мультивізаКраїна Ісландія – незвідана, таємнича маленька держава, розташована на острові, оточеному водними просторами з усіх боків. Цю країну омивають два моря, і один океан. У цій північній, чарівній країні існує величезна кількість термальних джерел, красивих пейзажів, затишних старовинних будинків. Саме тому Ісландія пропонує широкий спектр туристичних послуг від культурного відпочинку до екстремального туризму та спортивної риболовлі.

Знамениті місця Ісландії:

  1. Запаморочливі водоспади;
  2. Широкі плоскогір’я, оповиті туманом, де можна насолодитися тишею і спокоєм, відпочити від міського шуму;
  3. Величні вулкани;
  4. Маленькі старовинні селища з місцевими традиціями і звичаями;
  5. Фьорди Ісландії.

Отримання мультивізи в Ісландію

Найчастіше, для поїздок в Ісландію оформляється туристична віза. Останні десять років отримання візи до Ісландії для українців стало можливим. Це дуже популярний напрям туризму для українських жителів. Для поїздки в цю країну необхідне отримання мультивізи в Ісландію. Отримавши візу в Ісландію, ви можете здійснити подорож і в інші країни, де діє шенгенська віза.

В даний час постало питання про ускладнення отримання візи в Ісландію, в зв’язку з поширенням тероризму.


Нові вимоги для отримання візи в Ісландію для громадян України

  1. Діти з дванадцяти років в пакеті з документами на візу повинні здати своє цифрове фото і відбитки пальців;
  2. Власники біометричних паспортів зобов’язані також докласти до документів свої відбитки пальців і цифрове фото потрібного формату.

Консульства обіцяють, що біометричні дані будуть перебувати в найсуворішій конфіденційності, і захищені від стороннього втручання. Доступ до біометричних даних буде доступний тільки для органів влади Шенген зони. Вартість оформлення візи не зміниться.

Для частих поїздок в країни шенгенської зони, найкраще оформити мультивізу в Ісландію на строк від року і більше років. Щоб у вас не виникло несподіваних проблем з отриманням візи в Ісландію, рекомендуємо звернутися в компанію “Максимум”. Ви будете впевнені в позитивному результаті отримання мультивізи в Ісландію та інші країни шенгенської зони. Компанія має багаторічний досвід роботи з консульствами різних країн, що дозволяє спростити швидке отримання шенгенської мультивізи.