Оформлення термінової візи в Швейцарію

термінова віза в Швейцарію

Оформлення термінової візи до Швейцарії.

Швейцарія – країна з досить скромними розмірами, але дуже високим життєвим рівнем. Всі знають, що швейцарські банки одні з найнадійніших у світі, і більшість людей саме там вважають за краще зберігати свій капітал.Також Швейцарія славиться своїми відмінними годинниками, а кожен гурман обожнює швейцарський шоколад і сир. Туристів тягнуть приголомшливі альпійські пейзажі і гірськолижні курорти.Однако, якщо ви не громадянин ЄС, для відвідування цієї країни можливі певні труднощі, а саме отримання шенгенської візи. Отримання термінового шенгену в Швейцарію досить непросте процедура.


Вартість і терміни оформлення.

Хоча українські туристи досить часто відвідують Швейцарію, але отримати дозвіл на в’їзд вкрай непросто. Швейцарці славляться своєю пунктуальністю і скрупульозністю до дрібниць. Навіть найменша неточність в оформленні документів, може привести до відхилення про отримання візи. Консульський збір в звичайному порядку складе 35 євро, термін розгляду 10 днів. Посольство може вимагати надання додаткових документів, що може значно затягнути розгляд. Можливо, також подати заяву на отримання в терміновому порядку. Тоді консульський збір зросте в два рази, і складе 70 євро.


Хто може отримати термінову візу до Швейцарії?

Швейцарське посольство, на відміну від більшості інших європейських держав, не вважає наявність купленого квитка або договору з турфірмою досить серйозним приводомшвейцарский срочный шенген для розгляду отримання візи в обхід загальної черги. Виключення можуть скласти особи, які в’їжджають до Швейцарії для участі у великих культурних або політичних заходах. Також виключення отримають т.зв. «Гуманітарні причини» – це необхідність отримання термінового лікування в швейцарській лікарні або супровід родича. Поважною причиною буде відвідування Швейцарії на похорон або при важкому недугу родича, якщо він є громадянином євросоюзу, живе там легально або має посвідку на проживання.


Де отримати термінову візу до Швейцарії?

Питання про серйозність причин швидкого від’їзду до Швейцарії і розгляду заяви позачергово, вирішуватимуть співробітники посольства індівідуально. Еміграційний центр «Максимум» допоможе вирішити всі ці питання швидше і без клопоту.