Термінова шенген віза в Швецію для українців

Термінова шенген віза в Швецію для українцівШвеція – країна, в якій все створено для високого рівня життя людини. Громадяни цієї держави можуть похвалитися розвиненою туристичною інфраструктурою, багатою промисловістю, прийнятними податками. Дбайливо ставляться в Швеції і до історії, намагаючись зберегти первозданний патріархальний вигляд старих районів. Приїжджаючи до Швеції, туристи в першу чергу захоплюються дивним поєднанням бурхливого моря і казково оформлених галявин, старовинних будиночків з черепичним дахом і сучасних будівель, європейської сучасності і старомодним консервативним станом життя.

Деталі отримання термінової візи Швеції

Підписаний Швецією шенгенський договір, надав жителям держави можливість вільної подорожі по країнах Європи. Крім того, держава може приймати звідти гостей. Однак українці досі стикаються з рядом труднощів при оформленні шенгенської візи встановленого зразка.

Недосконалість проекту «Європа без кордонів» як і раніше не може вирішити проблему поділу країн на лояльні і нелояльні по відношенню до українців. Тому, складності починаються вже з подачі документів в консульство.

Оформлення термінового шенгену до Швеції

Бажаючи оформити шенгенську візу, в обов’язковому порядку ви повинні надати:

  • анкету-заявку на отримання візи;
  • закордонний паспорт;
  • пару кольорових фото, давністю не більше 3-х місяців;
  • ксерокопію внутрішнього паспорта;
  • довідку з роботи, в якій повинні бути вказані оклад, посада і стаж роботи;
  • документи, які підтверджують вашу достатню фінансову складову для поїздки – виписки з банківського рахунку.

Даний перелік може бути розширений в залежності від мети візиту. У посольстві мають право вимагати документи на володіння майном, офіційне запрошення від приватної особи або компанії, різного роду свідчення і т. Д.

Імовірність отримання позитивного рішення консульства суттєво збільшується при хорошій візової історії та задовольному стані документів. Всі інші проблеми можна легко вирішити, попутно.

Фахівці в допомогу

На жаль, щоб помилуватися пейзажами Швеції, недостатньо купити квиток на літак. Якщо тільки, ви не є щасливим володарем громадянства або дозволу на проживання в котрійсь із країн Євросоюзу. Однак ви можете звернутися за допомогою до професіоналів. Фахівці Еміграційної Компанії «Максимум» вирішать в найкоротші терміни всі питання, пов’язані з документацією для термінового оформлення шенгенської візи до Швеції.