Оформлення термінової візи в Ліхтенштейн

термінова Ліхтенштейнська віза

Термінова віза в Ліхтенштейн

Карликова держава, яка розташована в самому центрі прогресивної Європи між Австрією і Швейцарією, привертає до себе туристів своїми мальовничими пейзажами, дивовижною автономністю, привабливою архітектурою і незвичним менталітетом місцевих жителів. Навіть незважаючи на те, що ця невелика держава з його маленькими містечками не входить до складу Європейського Союзу, воно є важливою частиною Шенгенської угоди – це й не дивно, адже країна входить в Торговий союз і є важливою частиною як торговельної, так і туристичної зони Європи .

Для того, щоб відвідати Ліхтенштейн, мандрівник повинен володіти Шенгенською візою, яка дозволяє вільно перетинати кордони країн-учасниць Шенгенської протягом дев’яноста днів і відвідувати всі визначні пам’ятки в цей встановлений термін. Для тих, кому необхідно потрапити в країну в екстреному порядку, існує оформлення термінової візи в Ліхтенштейн.


Особливості при оформленні візи

Як і для оформлення термінової візи будь-якого іншого держави, що входить в зону дії Шенгенської угоди, отримати термінову візу в Ліхтенштейн можна за кількома вагомими причинами:

  • Необхідність термінового лікування в одній з клінік, розташованих на території країни;
  • Термінові ділові поїздки і переговори з партнерами по бізнесу;
  • Спортивні та культурно-масові заходи міжнародного характеру;
  • Смерть близьких родичів, які є громадянами країни або проживають на її території.

Як спростити процес отримання візи?

термінова віза в ліхтенштейнПри подачі звичайного заяви на отримання візи здобувачеві доведеться почекати близько десяти днів і заплатити консульський збір у розмірі 35 євро. Проте, термін може зменшитися в разі необхідності отримання термінової візи Ліхтенштейну – у такому випадку сума консульського збору подвоюється, а термін розгляду заяви знижується до чотирьох робочих днів.
Звичайно, для збору та оформлення всіх документів знадобиться час і сили, і незнайомому з подібними обставинами людині доведеться непросто. Еміграційний центр «Максимум» спростить завдання збору та оформлення всіх документів, а так само збільшить ваші шанси на отримання термінової візи і відповість на всі хвилюючі вас питання.