Оформлення термінової візи в Португалію

шенген в Португалію

Отримання термінової візи в Португалію

З кожним роком кількість українських туристів вибираючих для свого відпочинку Португалію збільшується. Що не дивно, оскільки в країні м’який клімат протягом усього року, красивий природний ландшафт, дивовижна багатовікова історія і гостинний народ. До того ж в Португалії чудово розвинена туристична індустрія. Тут багато готелів і резиденцій високого класу, полів для гольфу світового рівня, а міста славляться затишком і відмінним сервісом.

Громадянам України для того щоб в’їхати в цю країну необхідна Португальська шенгенська віза. Процедура отримання візи трудомістка і нерідко закінчується відмовою, особливо якщо займатися питанням самостійно. Бувають ситуації, коли необхідно терміново отримати візу буквально за кілька днів. І тоді розумніше звернутися в компанію, яка надає цю послугу.


Терміни видачі візи Португалії

Порядок оформлення візи однаковий для всіх країн Шенгенської угоди. За регламентом на оформлення візи відводиться 10 календарних днів. Однак якщо є необхідність в додатковій співбесіді або потрібно подати додаткові документи термін може збільшитися до 30 днів. Розгляд в терміновому порядку займає 3 дні. Крім того, за терміновий розгляд заяви доведеться сплатити консульський збір 70 євро, тобто в подвійному розмірі.

Причини для розгляду заяви в терміновому порядку

У консульстві Португалії працює не дуже багато співробітників, і тому прийом здійснюється за попереднім записом. Однак якщо віза потрібна якомога швидше, необхідно зателефонувати в консульство і назвати вагомі причини для отримання термінового шенгену Португалії. До вагомих причин не відноситься лише наявність квитків на руках, але все-таки є шанс, що вам допоможуть.
Заява розглядається в терміновому порядку, в разі якщо:

  • Потрібне екстрене лікування;
  • Треба супроводити особу, що відправляється на лікування;
  • Хворий або помер близький родич заявника, у якого є громадянство або посвідку на проживання в будь-якій країні Євросоюзу;
  • Необхідно терміново відправитися на ділову зустріч;
  • Потрібно оформити операцію з нерухомістю;
  • Є запрошення на участь в спортивному, науковому, культурному, політичному або громадському заході;
  • Заявник бере участь в програмі освітнього обміну;
  • Співробітники представництва вважатимуть візит заявника вигідним для Португалії.

Де гарантовано можна отримати візу в Португалію терміново?португальський шенген

Як же гарантовано отримати шенген в Португалію? Для цього вам потрібно зателефонувати в нашу фірму. Документи, які вам будуть потрібні, зберуть наші висококваліфіковані працівники І найближчим часом ваша віза буде готова і доставлена вам у вказане місце гарантовано.В разі якщо вам потрібно оформлення візи впоратися самостійно буде нелегко. Фахівці еміграційного центру «Максимум» зроблять все, щоб ви отримали дозвільні документи в обумовлений термін.