Термінова шенген віза в Литву для українців

Термінова шенгенська віза в ЛитвуЦя держава розташовується на узбережжі Балтійського моря. У цієї європейської країни є чарівні піщані пляжі. У Литві зачаровують пейзажі, безліч культурних і історичних цінностей, заповідників. Туристи зможуть відправитися за спеціальними маршрутами, які допоможуть їм краще пізнати культуру країни, насолодитися красою природи.

Це держава входить в Шенген, тому для його відвідування необхідно оформити Литовську візу. Звернутися для цього потрібно в еміграційний центр Литви. Туристу термінова шенген віза в Литву дозволить перебувати на території країни протягом узгодженого терміну.


Особливості оформлення шенгену в Литву

  • Існують деякі причини для отримання термінової візи:
  • Відрядження.
  • Участь іноземного громадянина в спортивних, культурних або наукових заходах.
  • Угода, пов’язана з нерухомістю.
  • Відвідування родичів.
  • Програми обміну.

Якщо при оформленні документа є одна з причин, візу оформляють позачергово. Необхідно пам’ятати, що термінова шенген віза в Литву оформляється п’ять днів. Консульський збір необхідно сплатити в подвійному розмірі – 70 євро. Цей збір не гарантує отримання візи, так що існує ймовірність відмови.

Документи варто збирати практично такі ж, як для візи типу С. Якщо обставини складаються таким чином, що відкладати поїздку ніяк не можна, можливо розгляд клопотання. У екстреному порядку документи можуть розглянути, але вартість термінової мультивізи до даної держави складає 480 євро.


Як збільшити шанс на отримання Литовської візи?

Якщо потрібна термінова віза в Литву і отримати її необхідно, слід звернутися за допомогою до фахівців. Збільшити шанси на отримання цього документа можна в тому випадку, якщо звернутися до співробітників центру «Максимум». Вони допоможуть зібрати документи для отримання візи.

Фахівці зроблять процес збору документів максимально швидким і простим. Людині не доведеться переживати через оформленнч такого документа, як термінова віза в Литву. Мандрівник отримає візу в найкоротший час. Співробітники центру допоможуть отримати документ, який дозволяє перебувати на території Литви протягом обумовленого терміну. При самостійному оформленні процес завжди буває довгим і важким. Центр «Максимум» завжди радий допомогти мандрівникам.