Оформлення термінової візи в Мальту

терміновий шенген на Мальту

Оформлення візи на Мальту.

В останні роки острів Мальта став одним з основних центрів туристичного, фінансового та вантажного значення в Європі. Завдяки такому великому розвитку Мальта змогла увійти в Європейський союз і Шенгенська співдружжя.Для того щоб отримати дозвіл на виліт на територію Мальти будь-який житель України повинен оформити стандартну заяву для отримання візи. Це можна зробити в Візовому Центрі Мальти. Важливе зауваження люди, у яких є родичі, які є громадянами Євросоюзу, можуть звернутися прямо в Консульство Мальти.


Порядок термінового оформлення візи.

У звичайних випадках віза оформляється за 5 днів. Оформлення візи може затягнутися на деякий час.
Оформлення термінової візи на Мальту розглядається у виняткових випадках:

  • хвороба родича, який живе на території Мальти;
  • супровід людини має з вами родинні зв’язки на термінове обов’язкове лікування.
  • бізнес
  • нерухомість

У таких екстрених випадках не потрібно чекати термінів оформлення, а потрібно з документами звернеться в посольство. У Європі рішення таких проблем дуже важливо і тому в більшості випадків вам оформлять терміновий Шенген на Мальту позачергово. Навіть неповний пакет документів в цьому випадку може бути віднесений на другий план при наявності запрошення.Документи в посольство повинен подати заявник або ж його родич, при наявності документа, що підтверджує спорідненість. Якщо у вас немає всіх цих перерахованих причин, то доведеться оформляти візу в порядку черги


Допомога в оформленні візи.

Як же гарантовано отримати терміновий Шенген на Мальту? Для цього вам потрібно зателефонувати в нашу фірму. Для цього вам не обов’язково потрапляти в такі трагічні екстрені обставини. Так само не потрібно пред’являти документи і запрошення для термінового оформлення візи. Документи, які вам будуть потрібні, зберуть наші висококваліфіковані працівники. І найближчим часом ваша термінова віза буде готова і доставлена вам у вказане місце гарантовано.