Як отримати термінову візу в Хорватію?

термінова хорватська віза

Термінова віза до Хорватії

Відпочинок в Хорватії – краще рішення для тих, хто хоче насолодитися справжнім спокоєм і винятковою красою. Дивно, але не багато співвітчизників віддають перевагу цій країні. Тут не зустріти натовп натхнених і галасливих туристів, немає переповнених пляжів. Але тут є щось, що приваблює багатьох людей, не дивлячись на невисоку популярність серед жителів нашої країни. У Хорватії ви знайдете доглянуті пляжі, кристально чисту воду і свіже повітря, безліч зелені і незвичну для нашого ока архітектуру – наприклад, доглянуті білі будинки. Хорватія – це відпочинок для всієї сім’ї. Тут можна вибрати відповідний курорт, насолодитися прекрасною, вишуканою кухнею та рідкісними винами, а знайти розваги для будь-якого віку тут абсолютно не є проблемою.

Оформлення термінової візи в Хорватію можливо для всіх бажаючих за спеціальною спрощеною процедурою.


Отримання термінової візи Хорватії

термінова віза до ХорватіїНезважаючи на те, що Хорватія досі не входить в зону Шенгену, отримання хорватської візи набагато спрощується при наявності в закордонному паспорті відмітки про наявність візи Шенгена або візи в Болгарію або на Кіпр. Якщо ж недавно відкритої і діючої шенгенської візи у вас немає, то вам просто необхідно оформлення хорватської візи.

Оскільки отримання термінової візи в Хорватію відбувається за особливою, спрощеною процедурою, то і терміни розгляду заяви складають близько трьох днів. В інших випадках розгляд заяви займає від п’яти до п’ятнадцяти днів. Претендентові важливо заздалегідь підготувати всі необхідні документи, заповнити заяву і сплатити консульський збір для того, щоб процес не затягнувся на тривалий термін.


Як зробити процес отримання візи ще простіше?

Еміграційний центр «Максимум допоможе кожному, кому необхідна термінова віза до Хорватії, з складанням і заповненням всіх необхідних документів, допоможе на всьому етапі отримання візи і полегшить весь процес. Досвідчені фахівці значно збільшать ваші шанси на швидке отримання документа, а, значить, поліпшать враження від усього майбутньої подорожі.