Термінова шенген віза в Австрію для українців

Термінова шенген віза в АвстріюАвстрія є країною, при відвідуванні якої кожен турист в будь-який час року може знайти для себе мільйон позитивних емоцій. Взимку професіонали лижного спорту і просто любителі можуть насолодитися катанням на доглянутих схилах, а влітку кожен може відчути дивовижний смак повітря, насиленого різнотрав’ям і прибережною свіжістю, насолодитися тихим і спокійним відпочинком.


Для чого потрібна шенген віза в Австрію українцям

У переліку документів, необхідних для відвідування Австрії, на першому місці стоїть шенгенська віза. Саме вона відкриває жителям України кордони 26 країн Євросоюзу, що входять до Шенгенської зони. Для отримання термінової візи до Австрії в першу чергу необхідно ознайомитися з обов’язковим списком документів для заявників. Саме ці документи будуть розглянуті в посольстві чи візовому центрі Австрії.

Ось кілька пунктів, які допоможуть прискорити процес оформлення термінового шенгену в Австрію:

  1. При оформленні шенгенської візи необхідна особиста присутність, або присутність довіреної особи (їм може бути тільки близький родич, який має можливість підтвердити ваше кровне споріднення). Особиста присутність обов’язкова при першому відкритті візи.
  2. При оформленні візи до Австрії перший в’їзд повинен відбуватися саме в Австрію, а тільки потім можна безперешкодно відвідувати всі країни шенгенської зони.
  3. У разі відмови у візі не варто робити спроби змінити паспорт, це може в подальшому тільки ускладнити оформленні документів на виїзд.

На основі нового законодавства, прийнятого в червні 2015 року жителі України, Вірменії, Азербайджану, Молдови, Грузії та Білорусі разом з основним пакетом документів на оформлення візи повинні надати фотографію в цифровому форматі і відбитки пальців. Від цієї процедури звільняються дипломати, глави держав, діти у віці до 12 років.


Швидке оформлення австрійської шенген візи

Процес збору та оформлення документів можна довірити візовому центру. Це допоможе заощадити час і гроші. Еміграційний Центр «Максимум» вже багато років швидко і якісно виконує роботу по оформленню віз різних країн, намагаючись прискорити для клієнта процес збору документів. Жителям будь-якого регіону України працівники центру надають повну та якісну допомогу. В екстрених випадках досвід дозволяє працівникам відкрити шенгенську візу за один день!