Оформлення термінового шенгену в Бельгію

термінова бельгійська віза

Оформлення термінової візи до Бельгії

Більшість туристів приїжджають до Бельгії, під час подорожі по Бенілюксу. Зазвичай це екскурсія, під час якої відвідують Брюссель і ще кілька міст. У Бенілюкс входять Люксембург, Бельгія, Нідерланди. Основною перевагою Бельгії є пам’ятники середньовічної архітектури, зокрема, готичні замки. Бельгія славиться якістю своїх готелів, а за рівнем життя становить високу конкуренцію Швейцаріі. В зв’язку з тим, що Бельгія є країною-учасницею Шенгенської угоди, для того щоб поїхати в цю країну доведеться оформити дозвіл на в’їзд. При виникненні надзвичайних обставин можливе отримання термінового шенгену Бельгії.


Які умови повинні дотримуватися, щоб отримати дозвіл на позачерговий розгляд?

На жаль, підстави повинні бути дуже вагомими. Якщо Ви просто вирішили зробити екскурсійну поїздку до Бельгії, варіант термінового розгляду заяви неможливий. Отримання термінової візи можливе лише при настанні таких обставин:

  • діловий візит, який не терпить зволікання;
  • важке захворювання або смерть родича, який постійно живе в Бельгії;
  • необхідність брати участь в наукових, культурних, політичних і громадських заходах на некомерційній основі.

Де і як оформити термінову візу до Бельгії?

Можливо самостійне оформлення термінової Бельгійської візи, не вдаючись до допомоги візових агентств.

Перше – це дзвінок в консульство, з метою пояснення ситуації. Іноді призначають час прийому. Але народу все одно може бути багато і доведеться стояти в черзі. Це займе срочный шенген в Бельгиючимало часу. При первинному оформленні візи до Європи, в систему ВІС вносять дані. Для цього знімають відбитки пальців, а значить, документи на візу в консульство необхідно принести самому. При терміновому оформленні – консульський збір у два рази більше звичайного і становить 70 євро .Самостоятельное оформлення Бельгійської візи доцільно, коли є дійсно екстрені обставини. Адже візові центри так само направляють документи на розгляд в консульство.

Алгоритм гарантованого отримання термінової Бельгійської візи виглядає наступним чином:

  1. підготовка документів за переліком;
  2. заповнення анкети (важливо заповнити анкету без помилок);
  3. оплата консульського збору;
  4. співбесіду з консулом (дуже важливо правильно вибрати лінію поведінки)/li>

Грамотний підхід до оформлення візи – запорука успіху в її отриманні. Зв’язок з компанією «Максимум» допоможе здійснити візит до Бельгії без проблем і в строк.