Як отримати термінову візу до Словаччини

термінова віза в Словаччину

Отримання термінової візи для поїздки до Словаччини

Словаччина – дивовижна країна, яка не дивлячись на те, що придбала суверенітет всього лише 25 років тому являє собою справжню вісь перетину декількох найстаріших багатовікових культур. Це країна, в якій слов’янські традиції є сусідами з красивою архітектурою часів Австрійської Імперії, а ритм життя тут спокійний і заспокійливий. Словацькі міста просякнуті зовсім інший атмосферою щодо гучних грандіозних мегаполісів Франції, Німеччини або Великобританії. Це інша Європа – тиха, затишна, заспокійлива.
Саме ця чарівна атмосфера, а також колосальне зосередження природних і рукотворних красот приваблюють туристів, які з великим задоволенням, і не один раз, відвідують цю країну. Однак Словаччина, також як і вищезгадані сусіди є учасником Шенгенської угоди, як же громадянин України може максимально комфортно оформити терміновий шенген для поїздки в цю чарівну країну


Процедура оформлення шенгену в Словаччині

Насамперед, для початку оформлення слід зібрати обов’язковий набір документів, що вимагаються для отримання термінової візи. Потім, коли всі документи зібрані, вони терміновий шенген в Словаччинуповинні бути спрямовані або в Словацьке посольство в Україні, або ж до візового центру. Так як відносини між країнами досить теплі, довго чекати відгуку не доведеться. Максимальний термін оформлення – 10 днів,але, як правило, шенген віза Словаччини може бути отримана вами вже на 3-4 день після подачі документів. Критерії видачі термінової візи особливою суворістю не відрізняються – достатньою підставою для її отримання можуть бути навіть викуплені квитки. Варто відзначити і такий приємний бонус, що віза діятиме і для відвідування всіх інших країн учасниць шенгенської угоди, тому однією Словаччиною ви можете не обмежуватися.


Як зробити процес оформлення візи простіше?

У процедурі збору документів, а також для уникнення відмов і чіткого дотримання всіх правил оформлення вам може знадобитися допомога професіоналів, якими повною мірою можуть вважатися співробітники еміграційного центру «Максимум», завдяки яким ви зможете заощадити масу свого часу . Візовий центр – це дійсно набагато більш зручний варіант на тлі бюрократичної тяганини при зборі документів і подачі заявок в посольстві. Також це набагато більш надійний варіант в фінансовому плані, так як в посольстві все ж таки присутня ймовірність відмови, а гроші за все оформлені раніше документи повернуті не будуть.