Оформлення термінової візи в Руминію

термінова румунська віза

Отримання термінової візи в Румунію

Румунія вже багато років входить до числа країн Євросоюзу, однак, навіть на сьогоднішній день ця країна, як і у сусідній Болгарії, абсолютно не складаються стосунки з зоною Шенгену. Тому румунам доводиться перебувати в нескінченному очікуванні і чекати поблажливості від своїх сусідів.
Для відвідування Румунії громадянам України необхідно оформити національну візу цієї держави, проте зовсім недавно було прийнято рішення, завдяки якому власники шенгенської візи мають повне право в’їжджати на територію країни без особливих перешкод. Власники такого документа можуть перебувати в Румунії протягом 90 днів один раз на півроку. Проте, багатьом громадянам досі потрібно оформлення термінової візи до Румунії.


Термінова віза: навіщо вона потрібна?

Рішення щодо видачі термінової візи в Румунію оголошується в десятиденний термін, а бажаючий отримати таку візу зобов’язаний оплатити консульський збір у розмірі 35 євро. Але якщо віза вам потрібна в екстреному порядку, то розмір такого збору обійдеться вам удвічі дорожче. Отримання термінової візи Румунії – досить виснажливий процес, і часто для громадян немає ніякої гарантії в отриманні довгоочікуваного документа.

Як і для відвідування будь-який інший країни, для отримання візи в Румунію громадянину необхідно підготувати цілий пакет документів і мати вагомими аргументами для того, щоб процес оформлення не затягнувся на цілий місяць:

  • Бронь в готелях, готелях і квитки на поїзд чи літак;
  • Ділова поїздка або налагоджені відносини з бізнес-партнерами в Румунії;
  • Хороша візова історія без порушень під час попередніх поїздок.

Як спростити процес отримання документів?

термінова віза в РумуніюНа допомогу всім, кому в терміновому порядку необхідно оформити термінову візу, приходить еміграційний центр «Максимум» – організація, яка протягом багатьох років займається оформленням всіх необхідних документів, консультує з усіх питань і значно прискорює і спрощує процес отримання термінової візи.